سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   درخواست استاندار تهران از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس
۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۳۸

درخواست استاندار تهران از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

استاندار تهران در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همبستگی با ملت مظلوم فلسطین از مردم استان تهران برای حضور در روز جهانی قدس دعوت و در جهت همراهی با آرمان‌های امام راحل پیامی صادر کرد.

به نقل از ایسنا، در پیام سیدحسین هاشمی آمده است:

«در آستانه روز قدس، موعد همبستگی با مردم مظلوم فلسطین قرار داریم. روزی که ملّت‌های آزاده‌ی جهان یکصدا و یکپارچه می‌خروشند و ندای آزادی و آزادگی سر می‌دهند.

دفاع از آرمان فلسطین و زنده نگه داشتن این وصیت تاریخی امام راحل رسالتی است مهم که امروزه باید بیش از هر زمان به آن پرداخت و امسال هم فریاد برآوریم و یکبار دیگر این روز بزرگ را در تاریخ ماندگارتر کنیم.

اقدام امام راحل عظیم‌الشأن در نامگذاری این روز بزرگ اقدامی راهبردی و تاریخی بود که برکات فراوانی را در بیداری امت اسلامی بر جای گذاشت.

اینجانب ضمن سپاس از رشادت‌ها و مجاهدت‌های همیشگی مردم قهرمان ایران اسلامی به‌ویژه شهروندان استان تهران، از ملت عزیزمان دعوت می‌کنم تا پرشورتر از سال‌های قبل در راهپیمایی روز قدس حضوری با شکوه و دشمن‌شکن از خود به نمایش بگذارند تا بار دیگر نام ایران و ایرانی در پهنه گیتی طنین‌انداز شود.

سیدحسین هاشمی

استاندار تهران»

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

به نقل از ایسنا،انجمن علمی مهندسی عمران و محیط‌زیست دانشگاه تربیت مدرس با همکاری انجمن علمی عمران دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی عمران ایران و انجمن‌های علمی عمران برتر کشور، وبینار «طبقه‌بندی و قواعد کلی...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب

مسعود سلطانیفر و هاشمی استاندار تهران برای تماشای بازی ایران به ورزشگاه آمدند. به نقل از ایسنا، در حالی که چند دقیقه از بازی ایران مقابل ازبکستان میگذرد، مسعود سلطانیفر وزیر ورزش و جوانان به همراه هاشمی استاندار تهران در ورزشگاه...