یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   در نظر گرفتن قرار داد کار برای همترازی حقوق کارگران شرکت شهربان، معبربان و حریم‌‌بان و در نظر گرفتن عدد واقعی به عنوان پایه درزمان برگزاری مناقصه. به این دلیل که اکثر کارگران شهرداری نسخه ای از قرارداد کار را در اختیار ندارند.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۲۸

افشین حبیب‌زاده ،رییس فراکسیون کارگری،

در نظر گرفتن قرار داد کار برای همترازی حقوق کارگران شرکت شهربان، معبربان و حریم‌‌بان و در نظر گرفتن عدد واقعی به عنوان پایه درزمان برگزاری مناقصه. به این دلیل که اکثر کارگران شهرداری نسخه ای از قرارداد کار را در اختیار ندارند.

افشین حبیب‌زاده گفت،برای انجام این کار نیاز است درزمان برگزاری مناقصه، عددی که به عنوان پایه در نظر می گیریم عدد واقعی باشد و پیمانکاران بر سر آن عدد رقابت کنند نه اینکه رقابت آنها بر عدد زیر میانگین باشد تا از این طریق قراردادهایی به امضا برسد که بتوان این همترازی را در آن رعایت کرد.

افشین حبیب‌زاده گفت،امسال در بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری، همکاران ما کمک کردند و توانستیم عدد قابل توجهی را برای همترازی حقوق کارگران شرکت شهربان، معبربان و حریم‌‌بان در نظر بگیریم. البته در فروردین ماه پرداخت نشده و  امیدواریم در پایان اردیبهشت ماه این موضوع اجرایی و مابه تفاوت فروردین ماه هم پرداخت شود.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران خواستار تسری دادن این هم ترازی میان تمام نیروهای شرکت های پیمانکاری شد و گفت: برای انجام این کار نیاز است درزمان برگزاری مناقصه، عددی که به عنوان پایه در نظر می گیریم عدد واقعی باشد و پیمانکاران بر سر آن عدد رقابت کنند نه اینکه رقابت آنها بر عدد زیر میانگین باشد تا از این طریق قراردادهایی به امضا برسد که بتوان این همترازی را در آن رعایت کرد.

نایب رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران به مشکلات رانندگان شرکت خودرو سرویس شهر اشاره کرد و افزود: مسئله دیگر در حوزه برابری مزد و معیشت به رانندگان شرکت خودروسرویس بازمی‌گردد که شاهد تجمع شان بودیم. یکی از خواسته های آنها توقف طرح سامانه هوشمند ناوگان داخلی شهرداری (سهند) است که در حال اجرا است. درخواست می‌کنم دستور توقف آن را صادر کنید چرا که رانندگان از اجرای این طرح احساس ناامنی و عدم امنیت شغلی می‌کنند. 

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «سپیدار»: شرکت سپیدار سیستم آسیا در ارتباط با زمانبندی پرداخت سود سال منتهی به ۳۰اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرد که سود همه سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی(به جز سهامداران...
مجتبی آراسته گفت،پیگیری و ساماندهی زمین مشاغل مزاحم شهری کاشان و پیگیری زمین برای ایجاد شهرک صنایع غذایی کامو، تخصیص زمین به راهدارخانه برزک و کامو، شهرک صنعتی جوشقان قالی، فرماندهی نیروی انتظامی به مساحت ۹ هزار مترمربع و کلانتری راوند...

مطالب مرتبط با برچسب

افشین حبیب‌زاده گفت،در زمان تدوین بخشنامه بهسازی وضعیت نیروهای حجمی در شهرداری تهران برای تک تک مسائل و مشکلات کارگران چاره‌اندیشی شد. به طور مثال طبق این بخشنامه شرکت‌های پیمانکاری باید تضامین لازم را برای پرداخت حداقل حقوق دو ماه...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها