سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, امور زیربنایی  »   دستورالعمل 10 گانه عفاف و حجاب به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد
۲۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۲۲

دستورالعمل ۱۰ گانه عفاف و حجاب به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد

 علی ملازاده، جانشین قائم مقام وزیر کشور گفت: در زمینه ترویج عفاف و حجاب دستورالعمل ۱۰ گانه عفاف و حجاب به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد .

 جانشین قائم مقام وزیر کشوردر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در استانداری مازندران رضایت مندی ارباب رجوع و ترویج عفاف و حجاب  و تحقق دولت الکترونیک را از برنامه های مهم برای تحقق حقوق شهروندی دانست و گفت: در دولت تدبیر و امید زمینه رضایتمندی مردم و کاهش تخلفات اداری فراهم شده است.

ملازاده تاکید کرد:  استان مازندران در زمره استان های برتر و سرآمد در زمینه حقوق شهروندی است و اقدامات و فعالیت های بسیار خوبی در استان صورت گرفته است.

وی وظیفه اصلی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی را ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و دفاع از حقوق شهروندی دانست و گفت: در زمینه ترویج عفاف و حجاب کارکنان دولت در دستگاه های اجرایی برنامه ده گانه ای از سوی وزرات کشور ابلاغ شد و انتظار می رود همه دستگاه های اجرایی این برنامه ها را عملیاتی کنند.

ملازاده تصریح کرد: براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی ۲۵ دستگاه در ارتباط با صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در قالب ۳۱۰ بند و وظیفه باید اقداماتی را عملیاتی کنند.

استاندار مازندران نیز در  این نشست گفت: تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم از مصادیق رعایت حقوق شهروندی است.

ربیع فلاح جلودار گفت: در برنامه های وزارت کشور در سال ۹۵ سه محور مهم و اساسی در نظر گرفته شده که تحقق اقتصاد مقاومتی، تکریم ارباب رجوع و مقابله با آسیب های اجتماعی در دستور کار استانداری مازندران قرار گرفته است.

وی افزود: حرکت های فرهنگی برای مقابله با آسیب های اجتماعی باید استمرار داشته باشد.

این مسئول تاکید کرد: مقابله با آسیب های اجتماعی و مبارزه جدی با اعتیاد از اولویت های مهم فعالیت اجتماعی در سال ۹۵ در استان است و در این راستا با توقف رشد طلاق در استان شاهد کاهش طلاق نیز هستیم.

وی در پایان تاکید کرد: ایجاد آرامش و تنش زدایی از محورهای اصلی فعالیت در استان است و امیدواریم با همت همه مدیران و مردم شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در استان و رعایت حقوق شهروندی باشیم.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی

استاندار فارس که سه‌شنبه در آیین بزرگداشت روز دانشجو شرکت کرده بود با بیان مشکلات استان خواستار مشارکت دانشگاهیان برای حل معضلات شد و گفت: استفاده از توان آنان در این زمینه ضروری است و بهره خواهیم گرفت. محمد هادی...
بنکسی، هنرمند خیابانی معروف اهل انگلیس، با فروش اثری که روی دیوار زندان ریدینگ (Reading prison) کشیده از تبدیل این زندان که اسکار وایلد دو سال از عمر خود را در آن سپری کرد، به یک ساختمان مسکونی جلوگیری می‌کند. این اثر که...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها