سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   ایران به بهترین جایگاه رده‌بندی فیفا در ۱۲ سال اخیر می رسد
۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۳۶

ایران به بهترین جایگاه رده‌بندی فیفا در ۱۲ سال اخیر می رسد

به دلیل صعود به جام جهانی ایران به بهترین جایگاه رده‌بندی فیفا در ۱۲ سال اخیر می رسد.

تیم ملی فوتبال ایران با برتری که برابر ازبکستان به دست آورد صعودش به جام جهانی را قطعی کرد. همین صعود باعث شد تا در رده‌بندی فیفا نیز که قرار است ۶ جولای (۱۵ تیر) منتشر شود ایران جایگاه خوبی داشته باشد.

تیم ملی ایران در این رده‌بندی بین رده ۲۵ تا ۲۳  قرار خواهد گرفت که در ۱۲ سال اخیر بهترین جایگاه ایران در رده‌بندی فیفا محسوب می‌شود.

ایران یک بار در سال ۲۰۰۵ در رده پانزدهم رده‌بندی فیفا نیز قرار گرفت که آن بهترین جایگاه ایران در رده‌بندی فیفا بوده است.

رده‌بندی فیفا از اهمیت زیادی قبل از قرعه‌کشی جام جهانی که در آذر ماه برگزار می‌شود خواهد داشت چرا که اگر ایران همین جایگاه را تا آذر ماه حفظ کند می‌تواند امیدوار باشد که در سید سه جام جهانی قرار بگیرد. به همین خاطر بازی با کره جنوبی و سوریه در انتخابی جام جهانی و البته دیدارهای دوستانه از اهمیت زیادی برای شاگردان کی‌روش پیدا خواهند کرد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب