چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   دوره اصول طراحی آموزشی فعالیت های ورزشی در شیراز افتتاح شد
۶ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۴۳

با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش

دوره اصول طراحی آموزشی فعالیت های ورزشی در شیراز افتتاح شد

با حضور مهرزاد حمیدی دوره اصول طراحی آموزشی فعالیت های ورزشی در شیراز افتتاح شد .

دوره اصول طراحی آموزشی درس تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی به میزبانی استان فارس و با حضور بیش از ۲۳۰ تن از کارشناس مسئولان و کارشناسان تربیت بدنی ادارات کل، شهرستان ها و مناطق آموزشی آموزش و پرورش استان های جنوبی کشور شامل استان های اصفهان، یزد، بوشهر، کرمان، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد در مدت دو روز برگزار شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در این مراسم اظهارکرد: به منظور افزایش میزان فعالیت های حرکتی دانش آموزان درمدرسه و خارج از آن، ملزم به افزایش فعالیت های تربیت بدنی درمدارس هستیم و  طرح ها و برنامه های متنوعی در حوزه تربیت بدنی و سلامت در حال اجرا می باشد.

مهرزاد حمیدی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۳۵ هزار متخصص تربیت بدنی درآموزش و پرورش فعال هستند که ۳۳ هزار نفر ازآنان در  مدارس به عنوان دبیر تربیت بدنی مشغول می باشند .

وی با بیان این که ۲۱ درصد دانش آموزان در سال۹۱، با چاقی و افزایش وزن مواجه اند، ادامه داد: افزایش ساعات درس تربیت بدنی در مدارس دوره متوسطه دوم موجب شده تا در مجموع کلاس های درس تربیت بدنی از۲۱ ساعت به ۲۴ ساعت افزایش یابد و برای پوشش این ۳ ساعت افزوده شده در۲ سال آینده با کمبود ۴ هزار نیروی تربیت بدنی در مدارس مواجه خواهیم شد.

پایان خبر -ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از:«ساروم»: شرکت سیمان ارومیه طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده در ارتباط با املاک خبر داد و دلیل آن را عدم وجود...
به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها