جمعه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   دوره اصول طراحی آموزشی فعالیت های ورزشی در شیراز افتتاح شد
۶ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۴۳

با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش

دوره اصول طراحی آموزشی فعالیت های ورزشی در شیراز افتتاح شد

با حضور مهرزاد حمیدی دوره اصول طراحی آموزشی فعالیت های ورزشی در شیراز افتتاح شد .

دوره اصول طراحی آموزشی درس تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی به میزبانی استان فارس و با حضور بیش از ۲۳۰ تن از کارشناس مسئولان و کارشناسان تربیت بدنی ادارات کل، شهرستان ها و مناطق آموزشی آموزش و پرورش استان های جنوبی کشور شامل استان های اصفهان، یزد، بوشهر، کرمان، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد در مدت دو روز برگزار شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در این مراسم اظهارکرد: به منظور افزایش میزان فعالیت های حرکتی دانش آموزان درمدرسه و خارج از آن، ملزم به افزایش فعالیت های تربیت بدنی درمدارس هستیم و  طرح ها و برنامه های متنوعی در حوزه تربیت بدنی و سلامت در حال اجرا می باشد.

مهرزاد حمیدی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۳۵ هزار متخصص تربیت بدنی درآموزش و پرورش فعال هستند که ۳۳ هزار نفر ازآنان در  مدارس به عنوان دبیر تربیت بدنی مشغول می باشند .

وی با بیان این که ۲۱ درصد دانش آموزان در سال۹۱، با چاقی و افزایش وزن مواجه اند، ادامه داد: افزایش ساعات درس تربیت بدنی در مدارس دوره متوسطه دوم موجب شده تا در مجموع کلاس های درس تربیت بدنی از۲۱ ساعت به ۲۴ ساعت افزایش یابد و برای پوشش این ۳ ساعت افزوده شده در۲ سال آینده با کمبود ۴ هزار نیروی تربیت بدنی در مدارس مواجه خواهیم شد.

پایان خبر -ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین، برخی از این شرکت ها عبارتند از: «کنور»: شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور از واگذاری ۳۹۲میلیارد تومان سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات خبر داد. «شنفت» و «شرانل»: شرکت‌های نفت پارس و نفت ایرانول...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب