یکشنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۸
»   بانک و بیمه  »   دوره های کاربردی MBA و DBA با گرایش هوش تجاری برگزار می کند
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۱۱:۲۵

از سوی آکادمی هوش تجاری ایران (مرکز آموزشی اندیش سیستم)

دوره های کاربردی MBA و DBA با گرایش هوش تجاری برگزار می کند

هوش تجاری BI که با نام هوش کسب و کار نیز از آن یاد می شود، نوعی از سیستم های اطلاعات سازمانی مبتنی بر سطوح سازمان است که مدیریت میانی و ارشد را در تحلیل وضعیت کنونی و همچنین پیش بینی آینده سازمان بر اساس داده های موجود در سازمان یاری می رساند. با استفاده از این سیستم، سازمان دارای هوشی خواهد بود که مدیریت آن را در تحلیل و پیش بینی آینده در قالب نشان دادن فرصت ها و تهدیدهای سازمان، یاری خواهد کرد. به بیان ساده، با توجه به آنکه داده و اطلاعات نقشی اساسی در سازمان های امروز دارند، سیستم هوش تجاری (BI)، سیستمی است که داده های سازمان را به اطلاعات تبدیل کرده و آن اطلاعات را به زبان ساده در اختیار تصمیم گیرندگان آن قرار می دهد تا تصمیمات هوشمند اتخاذ نمایند.

در همین راستا، آکادمی هوش تجاری ایران (مرکز آموزشی اندیش سیستم) بعنوان بنیانگذار آموزش کاربردی هوش تجاری در کشور، اقدام به طراحی و اجرای دوره های کاربردی هوش تجاری در ترکیبی از دروس مدیریتی و فنی هوش تجاری نموده و تاکنون علاقمندان فراوانی در سطوح مختلف سازمانی و دانشگاهی در این دوره ها شرکت کرده و مهارت های لازم را فرا گرفته اند.   

علاقمندان می توانند بسته به شرایط و دانش کنونی خود از دانش هوش تجاری، در دوره های غیر حضوری و بلندمدت (یکساله) آکادمی هوش تجاری ایران شامل دوره های MBA و یا DBA گرایش هوش تجاری شرکت کنند که هریک و در سطح خود ترکیبی جامع از دروس و مهارت های مدیریتی و فنی هوش تجاری است.

در تازه ترین فراخوان، دوره های آکادمی هوش تجاری ایران در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد، بطوریکه هجدهمین دوره MBA و یازدهمین دوره DBA با تخفیف ویژه سال نو بصورت غیرحضوری و مبتنی بر سیستم شامل مباحث مدیریتی و فنی تحلیل داده و داده کاوی به علاقمندان عرضه می گردد.

شایان ذکر است در انتهای دوره های MBA و DBA با گرایش هوش تجاری که توسط آکادمی هوش تجاری ایران برگزار می‌گردند، گواهینامه های بین المللی با امضای دکتر بیل اینمون (پدر علم انبار داده) به دانشپذیرانی که آن دوره ها را با موفقیت به پایان می رسانند، اعطا خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت آگاهی از سرفصل، شهریه، تخفیفات و شرایط برگزاری هر یک از دوره های فوق با کارشناسان آکادمی هوش تجاری ایران از طریق شماره های ۰۲۱۸۸۹۸۰۰۳۵ و ۰۲۱۸۸۹۵۴۲۰۰ تماس حاصل نمایند و یا به وبسایت www.andishco.net/bi-academy  مراجعه کنند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بانک و بیمه

ناظم دباغ نماینده اقلیم کردستان در تهران در همایش بررسی چالش‌ها و راهکارهای تخصصی صادرات کالا به عراق با تشکر از مسؤولین این همایش اظهار امیدواری کرد که بتواند رابطه تجاری خود با ایران نسبت به قبل محکم‌تر شود. وی گفت:...
نرم نرمک میرسد اینک بهار ...   شرایط باور نکردنی جشنواره به استقبال بهار ایران تندر | یکسال اشتراک هدیه + فعالسازی مناقصات خارجی   یکسال اشتراک هدیه سرویسهای اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات فرصت های مرتبط با کسب و کار شما اعم از مناقصه،مزایده،استعلام...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها