چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   بانک و بیمه  »   دوره های کاربردی MBA و DBA با گرایش هوش تجاری برگزار می کند
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۱۱:۲۵

از سوی آکادمی هوش تجاری ایران (مرکز آموزشی اندیش سیستم)

دوره های کاربردی MBA و DBA با گرایش هوش تجاری برگزار می کند

هوش تجاری BI که با نام هوش کسب و کار نیز از آن یاد می شود، نوعی از سیستم های اطلاعات سازمانی مبتنی بر سطوح سازمان است که مدیریت میانی و ارشد را در تحلیل وضعیت کنونی و همچنین پیش بینی آینده سازمان بر اساس داده های موجود در سازمان یاری می رساند. با استفاده از این سیستم، سازمان دارای هوشی خواهد بود که مدیریت آن را در تحلیل و پیش بینی آینده در قالب نشان دادن فرصت ها و تهدیدهای سازمان، یاری خواهد کرد. به بیان ساده، با توجه به آنکه داده و اطلاعات نقشی اساسی در سازمان های امروز دارند، سیستم هوش تجاری (BI)، سیستمی است که داده های سازمان را به اطلاعات تبدیل کرده و آن اطلاعات را به زبان ساده در اختیار تصمیم گیرندگان آن قرار می دهد تا تصمیمات هوشمند اتخاذ نمایند.

در همین راستا، آکادمی هوش تجاری ایران (مرکز آموزشی اندیش سیستم) بعنوان بنیانگذار آموزش کاربردی هوش تجاری در کشور، اقدام به طراحی و اجرای دوره های کاربردی هوش تجاری در ترکیبی از دروس مدیریتی و فنی هوش تجاری نموده و تاکنون علاقمندان فراوانی در سطوح مختلف سازمانی و دانشگاهی در این دوره ها شرکت کرده و مهارت های لازم را فرا گرفته اند.   

علاقمندان می توانند بسته به شرایط و دانش کنونی خود از دانش هوش تجاری، در دوره های غیر حضوری و بلندمدت (یکساله) آکادمی هوش تجاری ایران شامل دوره های MBA و یا DBA گرایش هوش تجاری شرکت کنند که هریک و در سطح خود ترکیبی جامع از دروس و مهارت های مدیریتی و فنی هوش تجاری است.

در تازه ترین فراخوان، دوره های آکادمی هوش تجاری ایران در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد، بطوریکه هجدهمین دوره MBA و یازدهمین دوره DBA با تخفیف ویژه سال نو بصورت غیرحضوری و مبتنی بر سیستم شامل مباحث مدیریتی و فنی تحلیل داده و داده کاوی به علاقمندان عرضه می گردد.

شایان ذکر است در انتهای دوره های MBA و DBA با گرایش هوش تجاری که توسط آکادمی هوش تجاری ایران برگزار می‌گردند، گواهینامه های بین المللی با امضای دکتر بیل اینمون (پدر علم انبار داده) به دانشپذیرانی که آن دوره ها را با موفقیت به پایان می رسانند، اعطا خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت آگاهی از سرفصل، شهریه، تخفیفات و شرایط برگزاری هر یک از دوره های فوق با کارشناسان آکادمی هوش تجاری ایران از طریق شماره های ۰۲۱۸۸۹۸۰۰۳۵ و ۰۲۱۸۸۹۵۴۲۰۰ تماس حاصل نمایند و یا به وبسایت www.andishco.net/bi-academy  مراجعه کنند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بانک و بیمه

اقدامات انجام‌شده برای کاهش شیوع کرونا منجر به سقوط بی‌سابقه‌ای در فعالیت‌های اقتصادی و حمل‌ونقل و درنتیجه کاهش شدید قیمت کالاها شده است. همان‌طور که کشورهای سراسر جهان با عملیاتی اورژانسی با شیوع ویروس کرونا مقابله می‌کنند، اثرات اقتصادی این اقدامات...
به نظر می رسد ارائه آمار تورم از سوی بانک مرکزی تنها برای اطلاع عموم ممنوع بوده است و این سازمان همچنان اقدامات خود برای سنجش تورم را ماه به ماه مانند گذشته انجام می دهد. چرا که براساس جدید...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها