جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر, فرهنگی  »   دومین جشنواره فیلم سلامت تا ۲۵ تیر تمدید می‌شود
۲۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۲

دومین جشنواره فیلم سلامت تا ۲۵ تیر تمدید می‌شود

به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره فیلم سلامت، در پی استقبال فیلمسازان از بخش‌های مختلف جشنواره، دریافت آثار جشنواره در بخش‌های «فیلم‌های سینمایی »، «مستند» ، «دانشجویی » تا ۲۵ تیر تمدید می‌شود.

همچنین، مهلت شرکت «برنامه‌های تلویزیونی » در دومین جشنواره فیلم سلامت تا ۳۰ تیرماه خواهد بود.

بر این اساس، فیلمسازان تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۲۵ تیرماه برای سه بخش فیلم‌های سینمایی، مستند و دانشجویی و برای بخش برنامه‌های تلویزیونی تا پایان روز شنبه ۳۱ تیرماه فرصت دارند نسبت به ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره فیلم سلامت اقدام کنند.

صاحبان آثار می‌توانند به سایت www.filmsalamat.ir مراجعه و پس از مطالعه قوانین و مقررات جشنواره نسبت به پر کردن فرم فراخوان آنلاین اقدام کنند.

جشنواره ملی فیلم سلامت، با هدف جمع آوری ایده‌های بزرگ و دعوت از سینماگران و هنرمندانِ متعهدی که سالم زیستن آدمی، دغدغه آنهاست در چهار بخش «فیلم های سینمایی »، «مستند» ، «برنامه های تلویزیونی » و بخش «دانشجویی » برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، دومین جشنواره فیلم سلامت از اول تا پنجم شهریورماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر  , فرهنگی

به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...
به نقل از ایرنا،۱۳ عدد از ماشین‌های خاصی که در فیلم مکس دیوانه: جاده خشم (۲۰۱۵) جلوی دوربین رفتند، ماه جاری در استرالیا به فروش گذاشته می‌شوند.   حراج این ماشین‌های زرهی که اغلب از کنار هم قرار دادن چند مدل مختلف ماشین...

مطالب مرتبط با برچسب