جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   صنعت و معدن  »   دومین نشست قطعه‌سازان خودرو کشورهای ترکیه و ایران برگزار شد
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۰۳

دومین نشست قطعه‌سازان خودرو کشورهای ترکیه و ایران برگزار شد

دومین نشست تخصصی تجاری B2B در صنعت خودرو با حضور هیات قطعه‌سازان کشور ترکیه، توسط مرکز آموزش بازرگانی به صورت رایگان برگزار می‌شود.

برگزاری دومین نشست قطعه‌سازان خودرو کشورهای ترکیه و ایران دوشنبه اول خردادماه از ساعت ۱۰ تا ۱۶ در هتل هما است.

در این رویداد تخصصی برترین تولیدکنندگان قطعات خودرو از دو منطقه صنعتی هوساب و دوساب بورسا با هدف سرمایه‌گذاری مذاکراتی پیرامون مشارکت و همکاری دو جانبه با قطعه‌سازان ایران انجام می‌دهند.

این هیات تجاری شرکت‌هایی هستند که به مجموعه‌های اروپایی صادرات دارند و برخی از آنها با شرکت‌های برتر ایران نیز فعالیت تجاری انجام می دهند. همچنین این هیات در خصوص خودروهای سنگین نیز مذاکره می‌کند.

یک روز قبل از این نشست، کارگاهی با عنوان “اصول مذاکرات در جلسات B2B” در محل مرکز آموزش بازرگانی با هدف ارتقای سطح آگاهی چگونگی حضور در این جلسات برگزار می‌شود؛ علاقمندان جهت ثبت‌نام در این کارگاه و نشست می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۸۶۹۵ داخلی یک تماس بگیرند.

پاایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع صنعت و معدن

حیدر مظاهری گفت:به اعتقاد من محجوب هویت کارگران است و هر زمانی مشکلی برای کارگران به وجود آمده اولین کسی که کارگران روی او حساب باز می‌کنند محجوب است. خیلی‌ها محجوب را به عنوان دادخواه و دادرس می‌دانند.  من یک نمونه...
نادر محمدباقری گفت:قرارداد سه هزار انشعاب در دی ماه سال گذشته منعقد شد که در حال انجام است و بیش از ۱۳۰۰ انشعاب بیرون منازل اجرا و حدود ۲۴۵ انشعاب داخل منازل وصل شده است. طی قولی که در ۲۲ بهمن...

مطالب مرتبط با برچسب