پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   دو اجرایی شدن «ماجرای متران پاژ» از جمعه ۳۰ تیر
۲۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۱۷

دو اجرایی شدن «ماجرای متران پاژ» از جمعه ۳۰ تیر

دو اجرایی شدن «ماجرای متران پاژ» از جمعه ۳۰ تیر آغاز می شود و ۲ مردا به پایان می رسد.

به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش« ماجرای متران پاژ » به کارگردانی و طراحی محمد حسن معجونی که نوشته الکساندر وامپیلوف و ترجمه کیوان سررشته است، از ۱۸ خرداد در تماشاخانه پالیز به روی صحنه رفته است و هفته جاری هفته پایانی اجرای این نمایش است.

این نمایش از جمعه ٣٠ تیرماه ساعت ۱۷ و ۱۹، شنبه٣١ تیرماه ساعت ١۹و ۲۱، یک شنبه ۱مردادماه ساعت ۱۷ و ۱۹، دوشنبه۲ مردادماه ساعت ۱۷ و ۱۹ به روی صحنه خواهد رفت.

«ماجرای متران پاژ»، داستان مدیر یک هتل به نام کالوشین است که با یکی از مسافرانش به نام پاتاپف درگیر می‌شود سپس تردید می‌کند که پاتاپف آدم مهمی باشد و متوجه می‌شود او یک متران پاژ است.

رضا بهبودی، سعید چنگیزیان، مهتاب ثروتی، حسین حسینیان، مژده دایی، حسین امیدی ،امیر قاسمی در نمایش « قضیه متران پاژ» ایفای نقش می‌کنند.

مهرداد قیومی (مدیر پروژه)، سیاوش البخشی نائینی( دستیارکارگردان و برنامه ریز)، عسل اصفهانی (منشی صحنه)،شایلان عشایری(دستیار طراح صحنه)، شایلان عشایری( طراح لباس)، مهشید دمی زاده(دستیار طراح لباس و صحنه)، صباکسمایی(طراح نور)، نیلوفر نقیب ساداتی( دستارطراح نور) مریم سپهری(مدیر روابط عمومی لیو)، الهه حاجی زاده (مشاور امور رسانه)، مهدی دوایی(طراح گرافیک)، امیر قاسمی، رضا سامانی(دستیاران صحنه)، پویا پور امین(موسیقی) دیگر عوامل این نمایش هستند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به نقل از ایرنا، نقاشی خودویرانگر دختری با بادکنک (Girl With Balloon) از بنکسی در حراجی ساتبیز لندن بالای ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار پوند (۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار) چکش خورد و رکورد جدیدی برای این هنرمند سرشناس...
به نقل از خبرگزاری ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آران و بیدگل با اشاره به نامزدی کاروانسرای مرنجاب برای ثبت در میراث جهانی و بازدید نهایی ارزیابان سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو)...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها