شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   دکور «ماه عسل» 96 با ما هماهنگ نشده بود!
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۱۴

مدیر شبکه سه سیما:

دکور «ماه عسل» ۹۶ با ما هماهنگ نشده بود!

علی‌اصغر پورمحمدی مدیر شبکه سه سیما، در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره سری جدید برنامه «هفت» و همچنین برنامه «ماه عسل» احسان علیخانی که این روزها به روی آنتن می‌رود، سخن گفت.

او با اشاره به اینکه «ماه عسل» به لحاظ موضوعی متنوع‌تر از گذشته بوده است، اظهار کرد: سوژه‌های «ماه عسل» از سال پیش بهتر بوده است.

پورمحمدی درباره‌ این برنامه و اینکه چقدر متناسب با رسالت برنامه هستند، اظهار کرد: برنامه «ماه عسل» برنامه پرمخاطبی است که زیر ذره‌بین قرار دارد وحساس است و امسال هم قرار بوده به لحاظ انتخاب سوژه و مهمان از سال گذشته بهتر باشد که البته انتخاب موضوع و مهمان بسیار سخت است و به همین دلیل روی آن چندین ماه کار شد.

او سپس درباره انتقاداتی که به دکور برنامه «ماه عسل» نیز می‌شود، گفت: من خودم از دکور برنامه ناراضی هستم و کمی شلوغ است. انتقاداتی هم وجود داشته است اما نکته‌ای که وجود دارد این است که دکور «ماه عسل» ۹۶ با ما هماهنگ نشده بود.

مدیر شبکه سه سیما درباره انتقاداتی که به احسان علیخانی و اجرای او برای به حزن درآوردن مخاطب می‌شود، بیان کرد: چنین چیزی وجود ندارد و این مساله را قبول ندارم.

او همچنین درباره سری جدید برنامه «هفت» اظهار کرد:‌ مجری «هفت» هنوز مشخص نشده است و در حال حاضر جلساتی با آقای میرباقری برای مذاکرات با افراد گوناگون داشته‌ایم. به هر حال این برنامه، برنامه مهم و حساسی است.

او گفت: هدف از برنامه «هفت» کمک به پیشرفت سینماست، این برنامه مستقل است وبه هیچ ارگان و نهادی وابسته نیست و روابط عمومی هیچ موسسه‌ای هم نیست بلکه برای پیشرفت سینمای ایران این برنامه تولید می‌شود.

مدیر شبکه سه سیما در ادامه درباره ساختار برنامه «هفت» مطرح کرد: این برنامه قرار است سه مجری برای نقد، گفت‌وگو و اخبار و رویدادها داشته باشد که از میان آن‌ها آقای حسینی که پیش از این هم در برنامه «هفت» به عنوان منتقد ثابت به جای مسعود فراستی حضور دارد، مطرح است؛ البته ممکن است مسعود فراستی هم گاهی اوقات در برنامه حضور داشته باشد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به گزارش خبرنگار ایلنا، سال 1389،زمانی که علی اکبر شعبانی‌فر استاندار استان مرکزی و هوشنگ بازوند نیز در پست معاونت عمرانی این استان بودند ، استارت احداث موزه بزرگ اراک زده شد.از آن زمان تا کنون 10 سال می‌گذرد، اما...
اولین توییت دورسی ۲۱ مارس سال ۲۰۰۶ در حساب توییتری وی منتشر شد؛ این توییت متن کوتاهی دارد: صرفا جهت راه اندازی توییترم (just setting up my twttr). اواسط اسفندماه سال گذشته بود که خبر آمد با گذشت ۱۵ سال این...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها