پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   راه اندازی استخر سرپوشیده کنگاور تا 2 هفته آینده
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۴۹

راه اندازی استخر سرپوشیده کنگاور تا ۲ هفته آینده

فرماندار کنگاور از راه اندازی استخر سرپوشیده کنگاور تا ۲ هفته آینده خبر داد.

علیرضا ایزدی ضمن تاکید بر راه اندازی مجدد استخر شهرستان با توجه به در دسترس بودن این استخر، آن را یکی از ملزومات شهرستان عنوان نمود.
وی با اشاره به اینکه با تلاش‌های صورت گرفته رفع کاستی‌های موجود در دستور کار قرار گرفت، تصریح کرد: با همکاری بخش خصوصی و اداره ورزش و جوانان شهرستان نوسازی کامل تاسیسات استخر در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: کار تعمیرات اساسی که در این استخر صورت گرفته رو به پایان است و استخر کنگاور جان دوباره‌ای خواهد گرفت و کلیه تاسیسات موتورخانه و منبع‌های تصفیه خانه تعویض و نوسازی شده که به زودی افتتاح خواهد شد تا علاقه مندان به شنا بتوانند از این ورزش لذت ببرند.
رئیس اداره ورزش و جوانان کنگاور افزود: پیش از ماه مبارک رمضان استخر سرپوشیده کنگاور طی فرآیند برگزاری مزایده، به بخش خصوصی واگذار شد که به علت مشکلات موجود تاکنون افتتاح نشده است.
ابراهیم شفیعی نیا با اشاره به تعمیر و بازسازی بخش های اصلی این مجموعه ورزشی طی ۲ ماه گذشته، اظهار داشت: بازسازی جکوزی، تعمیر پمب و فیلترهای سیستم فاضلاب و مسیر تخلیه فاضلاب استخر، تعمیر موتورخانه، بازسازی کف استخر و مخزن آب آن انجام شده است.
شفیعی نیا ابراز امیدواری کرد: طی ۲ هفته آینده استخر شهرستان کنگاور که در مراحل پایانی بازسازی است برای استفاده شهروندان راه اندازی شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها