سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   راه اندازی بانک اطلاعات تجاری صنعت هوایی ایران
۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۱۸

راه اندازی بانک اطلاعات تجاری صنعت هوایی ایران

بانک اطلاعاتی تجاری صنعت هوایی ایران یکی از اقدامات ستاد توسعه صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی در حوزه تجاری‌سازی و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی است.

به نقل از ایسنا، منوچهر منطقی در خصوص اقدامات ستاد در حوزه تجاری‌سازی و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی اظهار کرد: برنامه‌ریزی ستاد در حوزه تجاری‌سازی و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی در ۳ برنامه و در ۸ اقدام صورت گرفته است.

وی افزود: این ۸ اقدام شامل ایجاد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی، ایجاد و توسعه کارگزاری‌های تخصصی صنعت هوایی، سامانه شبکه شرکت‌های هوایی و هوانوردی و فن‌بازار می‌شود.

به گفته منطقی، تشکیل بانک اطلاعاتی تجاری صنعت هوایی ایران، کنترل واردات محصولات هوایی مشابه تولید داخل و زیر مجموعه‌های شبکه هایپرمارکت هوایی و هوانوردی از دیگر اقدامات ۸ گانه برای توسعه تجاری‌سازی و شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی است.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وی تصریح کرد: در هر کدام از این بخش‌ها اقدامات مختلفی صورت گرفته و نتایج قابل قبولی داشته‌ایم و قصد توسعه این برنامه‌ها را در آینده داریم.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب