جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱
»   اجتماعی, امور زیربنایی, بازار دیجیتال  »   رشد ۳۱ درصدی تعداد شرکت کنندگان در هفدهمین مسابقات ملی مهارت
9 بهمن 1395 , ساعت 10:46

رشد ۳۱ درصدی تعداد شرکت کنندگان در هفدهمین مسابقات ملی مهارت

ثابت نژاد ، معاون پژوهشی، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ایر مراسم اختتامیه هفدهمین مسابقات ملی مهارت اظهار کرد: در این دوره از مسابقات ۴۶ هزار و ۲۴۴ نفر ثبت نام کردند که در مقایسه با دوره شانزدهم که تعداد ثبت نام کنندگان ۳۵ هزار و ۱۰۵ نفر بود از رشد ۳۷.۷۳ درصدی برخوردار بوده است.

معاون پژوهشی، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای از رشد ۳۱ درصدی تعداد شرکت کنندگان در هفدهمین مسابقات ملی مهارت خبر داد و گفت: دستاورد این دوره از مسابقات مهارت ۴۵ مدال طلا، ۳۵ مدال نقره، ۳۷ مدال برنز و ۱۳۳ مدالیون افتخار بوده است.

وی افزود: در هفدهمین مسابقات ملی مهارت ۲۶ هزار و ۴۷۰ نفر به مرحله شهرستانی، ۵۰۲۷ نفر به مرحله استانی و در نهایت ۴۹۲ نفر به مرحله کشوری راه یافتند.

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای ادامه داد: نتایج به دست آمده در هفدهمین مسابقات ملی مهارت از رشد قابل توجهی حکایت دارد و دستاورد آن ۴۵ مدال طلا، ۳۵ مدال نقره و ۳۷ مدال برنز بوه است.

ثابت نژاد فرایند انتخاب افراد را جهت حضور در اردوهای آماده سازی مورد اشاره قرار داد و گفت: مدال آوران مسابقات شانزدهم و هفدهم به همراه مدال آوران دوره های ۱۴ و ۱۵ که شرایط سنی لازم را دارا هستند انتخاب می‌شوند و برگزاری اردوها نیز در سه مرحله پیش بینی شده است.

وی گفت: مرحله اول از ۱۱ دی تا ۱۹ اسفند ماه امسال و با انتخاب ۵۰ درصد افراد، مرحله دوم از ۱۹ فروردین تا ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ و انتخاب نفر یا تیم برتر و مرحله تخصصی از ۲۰ خرداد تا ۱۲ مهر سال آینده خواهد بود.

به نقل از ایسنا، به گفته ثابت نژاد مجموع رشته‌های اردوی آماده‌سازی چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۷ ابوظبی ۲۹ رشته است که از جمله آنها می‌توان به آجرچینی، کابینت سازی، جواهرسازی، طراحی فضای سبز، شیرینی‌پزی و قنادی، جوشکاری، صافکاری خودرو، مدیریت سیستم‌های تحت شبکه، طراحی و توسعه وب، رباتیک و ومکاترونیک اشاره کرد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی  , بازار دیجیتال

رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران میهن از تصمیم عجب مسئولان برای واردات تخم مرغ در شرایط مازاد تولید و زیان ۶ هزار میلیار تومانی تولیدکنندگان خبر داد و گفت: قرار بر این است تخم مرغ از تولیدکنندگان ترکیه‌ای گران‌تر...
تیم فوتبال "شاهین" بوشهر که امسال با پسوند "تابان" در لیگ دسته دوم کشور حضور یافته است روزهای ناخوشی را سپری می‌کند و اتفاقی که در بازی نخست این تیم افتاد خود گویای وضعیتی نابسامان در فوتبال بوشهر و این...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها