دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, امور زیربنایی, بازار دیجیتال  »   رشد ۳۱ درصدی تعداد شرکت کنندگان در هفدهمین مسابقات ملی مهارت
۹ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۶

رشد ۳۱ درصدی تعداد شرکت کنندگان در هفدهمین مسابقات ملی مهارت

ثابت نژاد ، معاون پژوهشی، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ایر مراسم اختتامیه هفدهمین مسابقات ملی مهارت اظهار کرد: در این دوره از مسابقات ۴۶ هزار و ۲۴۴ نفر ثبت نام کردند که در مقایسه با دوره شانزدهم که تعداد ثبت نام کنندگان ۳۵ هزار و ۱۰۵ نفر بود از رشد ۳۷.۷۳ درصدی برخوردار بوده است.

معاون پژوهشی، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای از رشد ۳۱ درصدی تعداد شرکت کنندگان در هفدهمین مسابقات ملی مهارت خبر داد و گفت: دستاورد این دوره از مسابقات مهارت ۴۵ مدال طلا، ۳۵ مدال نقره، ۳۷ مدال برنز و ۱۳۳ مدالیون افتخار بوده است.

وی افزود: در هفدهمین مسابقات ملی مهارت ۲۶ هزار و ۴۷۰ نفر به مرحله شهرستانی، ۵۰۲۷ نفر به مرحله استانی و در نهایت ۴۹۲ نفر به مرحله کشوری راه یافتند.

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای ادامه داد: نتایج به دست آمده در هفدهمین مسابقات ملی مهارت از رشد قابل توجهی حکایت دارد و دستاورد آن ۴۵ مدال طلا، ۳۵ مدال نقره و ۳۷ مدال برنز بوه است.

ثابت نژاد فرایند انتخاب افراد را جهت حضور در اردوهای آماده سازی مورد اشاره قرار داد و گفت: مدال آوران مسابقات شانزدهم و هفدهم به همراه مدال آوران دوره های ۱۴ و ۱۵ که شرایط سنی لازم را دارا هستند انتخاب می‌شوند و برگزاری اردوها نیز در سه مرحله پیش بینی شده است.

وی گفت: مرحله اول از ۱۱ دی تا ۱۹ اسفند ماه امسال و با انتخاب ۵۰ درصد افراد، مرحله دوم از ۱۹ فروردین تا ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ و انتخاب نفر یا تیم برتر و مرحله تخصصی از ۲۰ خرداد تا ۱۲ مهر سال آینده خواهد بود.

به نقل از ایسنا، به گفته ثابت نژاد مجموع رشته‌های اردوی آماده‌سازی چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۷ ابوظبی ۲۹ رشته است که از جمله آنها می‌توان به آجرچینی، کابینت سازی، جواهرسازی، طراحی فضای سبز، شیرینی‌پزی و قنادی، جوشکاری، صافکاری خودرو، مدیریت سیستم‌های تحت شبکه، طراحی و توسعه وب، رباتیک و ومکاترونیک اشاره کرد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی  , بازار دیجیتال

از نشانه های زیبایی هر فرد می توان به داشتن پوست و مویی زیبا و شاداب اشاره کرد . پوست و مو همواره به مراقبت نیاز دارند . بی شک همه خانم ها به دنبال داشتن پوست و مویی زیبا...
انجمن علمی مهندسی عمران دانشکده انقلاب اسلامی تهران با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه فنی و حرفه ای و انجمن های علمی عمران برتر کشور، وبینار «مبانی حقوق قرارداد پیمان» را برگزار می‌کنند. این برنامه مهندس حسین...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها