سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, اقتصادی, مدیران برتر  »   رشد ۳۴ درصدی وصول درآمدهای در آذربایجان غربی
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ , ساعت ۱۰:۰۰

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی:

رشد ۳۴ درصدی وصول درآمدهای در آذربایجان غربی

داود غفارپور ،از وصول ۱۸ هزار و ۴۷۰ میلیارد ریالی درآمدهای استان در یک سال گذشته خبر داد و گفت: این آمار رشد ٣۴ درصدی را نشان می‌دهد.

داود غفارپور گفت: ۱۶ هزار و ۱۱۰ میلیارد ریال از این مبلغ سهم اداره کل امور مالیاتی است که تحقق ١٢٠ درصدی را نشان می‌دهد.

برای سال جاری ۴٨ درصد افزایش درآمد مصوب استان به مبلغ ۲۴ هرار میلیارد ریال پیش‌بینی شده که تاکنون هشت هزار میلیارد ریال آن محقق شده است. هفت هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال این مبلغ مربوط به درآمدهای مالیاتی است.کل درآمد ملی سال گذشته در آذربایجان‌غربی ٧٠۰ میلیارد ریال بوده و طی امسال نیز این رقم تاکنون به حدود ١۵۰ میلیارد ریال رسیده است.مهلت جذب تا ١٠ مهرماه است که انتظار می‌رود این مبلغ افزایش یابد. کل املاک دولتی و نهادهای عمومی ثبت شده در سامانه سادا به جز شهرداری ارومیه که تاکنون اعلام نکرده بیش از ۲۲ هزار و  ۵۳۰ مورد بوده است. کل املاک دولتی و نهادهای عمومی ثبت شده در سامانه سادا به جز شهرداری ارومیه که تاکنون اعلام نکرده بیش از ۲۲ هزار و  ۵۳۰ مورد بوده است. کل املاک دولتی و نهادهای عمومی ثبت شده در سامانه سادا به جز شهرداری ارومیه که تاکنون اعلام نکرده بیش از ۲۲ هزار و  ۵۳۰ مورد بوده است. یکی از مشکلات این حوزه عدم اعتماد مردمی و ثبت آگهی مزایده در سامانه تدارکات الکترونیکی است.بیش از ۵٠٠٠ هکتار از اراضی ملی در شهرستان‌های استان شناسایی شده است. مشخصات بیش از ١٢۵ فرصت سرمایه گذاری در بسته های مولتی مدیا،  بیش از ١٧٠ خلاصه نویسی وضعیت سرمایه گذاری و بیش از ٣۵ ملک تملک شده فعالین اقتصادی توسط بانک های عامل در اختیار مرکز خدمات سرمایه گذاری است. بیش از ٧٢ میلیون دلار آن جذب شده و بخشی هم در قالب چمدانی، صرافی های غیر رسمی و دستگاه های خط تولید وارد استان شده است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , اقتصادی  , مدیران برتر

تولید و فروش تجهیزات شهربازی شادی سازان دورنگار در تهران شهربازی عموما به پارک های تفریحی که در آنها تجهیزات بازی و سرگرمی نصب شده باشد شهربازی می گویند. امروزه شهربازی ها یکی از مراکز تفریحی محسوب می شود، که بیشتر...
دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...

مطالب مرتبط با برچسب