پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰
»   اجتماعی, مدیران برتر  »   «محمد حسن رضوی برمایی» با 10 سال سابقه شورایی در راه شورای شهر بهشهر
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۴

«محمد حسن رضوی برمایی» با ۱۰ سال سابقه شورایی در راه شورای شهر بهشهر

«محمد حسن رضوی برمایی» متولد سال ۱۳۵۳ در روستای پاسند شهرستان بهشهر، در خانواده ای متدین و مذهبی متولد شد.

وی دوره ابتدایی و راهنمایی را در پاسند و دوره دبیرستان را در رشته ادبیات علوم انسانی در شهرستان بهشهر به پایان رساند و سپس در دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر موفق به اخذ مدرک کارشناسی رشته حقوق شد.

این وکیل دادگستری و مشاور حقوقی با تجربه که افتخار ۱۰ سال عضویت در شورای اسلامی روستای پاسند را به همراه دارد، این بار با استناد به همین تجارب به عرصه انتخابات شورای شهرستان بهشهر پیوسته است تا بتواند در سطحی گسترده تر به ارائه خدمت بپردازد.

رضوی 1

همچنین، نظر به کارگشایی وسیع «محمد حسن رضوی برمایی» نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر، پیش بینی می شود که شهروندان بهشهری نسبت به حضور او در شورای شهر بهشهر اقبال کنند و برای این حرکت خود، وی را با آرای فراوانی به شورای شهر بفرستند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , مدیران برتر

ستون فقرات تمامی افراد در حالت عادی دارای قسمت‌هایی به سمت داخل و بیرون است. اما در مواردی ستون فقرات دچار چرخش و انحراف‌های غیرطبیعی می‌شود و در جهت غیرطبیعی قوس پیدا می‌کند. کاملا طبیعی است که ستون فقرات در...
تمام افراد برای این که بتوانند صلاحیت رانندگی در شهر را داشته باشند باید مجوزهای لازم را اخذ کرده و کلاس‌ها و امتحان رانندگی را با موفقیت پشت سر بگذارند.آموزش رانندگی و گرفتن گواهینامه یکی از چالش‌هایی است که بسیاری...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها