سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱
»   اجتماعی, مدیران برتر  »   «محمد حسن رضوی برمایی» با 10 سال سابقه شورایی در راه شورای شهر بهشهر
14 اردیبهشت 1396 , ساعت 11:54

«محمد حسن رضوی برمایی» با ۱۰ سال سابقه شورایی در راه شورای شهر بهشهر

«محمد حسن رضوی برمایی» متولد سال ۱۳۵۳ در روستای پاسند شهرستان بهشهر، در خانواده ای متدین و مذهبی متولد شد.

وی دوره ابتدایی و راهنمایی را در پاسند و دوره دبیرستان را در رشته ادبیات علوم انسانی در شهرستان بهشهر به پایان رساند و سپس در دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر موفق به اخذ مدرک کارشناسی رشته حقوق شد.

این وکیل دادگستری و مشاور حقوقی با تجربه که افتخار ۱۰ سال عضویت در شورای اسلامی روستای پاسند را به همراه دارد، این بار با استناد به همین تجارب به عرصه انتخابات شورای شهرستان بهشهر پیوسته است تا بتواند در سطحی گسترده تر به ارائه خدمت بپردازد.

رضوی 1

همچنین، نظر به کارگشایی وسیع «محمد حسن رضوی برمایی» نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر، پیش بینی می شود که شهروندان بهشهری نسبت به حضور او در شورای شهر بهشهر اقبال کنند و برای این حرکت خود، وی را با آرای فراوانی به شورای شهر بفرستند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , مدیران برتر

اهمیت نورپردازی داخل ساختمان نورپردازی داخلی همواره بخش دست کم گرفته شده دکوراسیون منازل و کسب و کارها بوده است. در کنار زیبایی و کاربرد آن، این امر حتی بر روی خلق و خو، سلامتی و رفتار شما هم تاثیر بسزایی...
مقدمه یکی از اصلی‌ترین و بزرگترین معضلات جامعه امروز کشور، تأمین نیاز چوب در داخل است. از طرف دیگر بسیاری از درختان موجود به دلایل مختلفی نظیر بلایای طبیعی، قاچاق، استفاده به عنوان سوخت، کاربردهای صنعتی و غیره به صورت طبیعی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها