جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, مدیران برتر  »   «محمد حسن رضوی برمایی» با 10 سال سابقه شورایی در راه شورای شهر بهشهر
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۴

«محمد حسن رضوی برمایی» با ۱۰ سال سابقه شورایی در راه شورای شهر بهشهر

«محمد حسن رضوی برمایی» متولد سال ۱۳۵۳ در روستای پاسند شهرستان بهشهر، در خانواده ای متدین و مذهبی متولد شد.

وی دوره ابتدایی و راهنمایی را در پاسند و دوره دبیرستان را در رشته ادبیات علوم انسانی در شهرستان بهشهر به پایان رساند و سپس در دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر موفق به اخذ مدرک کارشناسی رشته حقوق شد.

این وکیل دادگستری و مشاور حقوقی با تجربه که افتخار ۱۰ سال عضویت در شورای اسلامی روستای پاسند را به همراه دارد، این بار با استناد به همین تجارب به عرصه انتخابات شورای شهرستان بهشهر پیوسته است تا بتواند در سطحی گسترده تر به ارائه خدمت بپردازد.

رضوی 1

همچنین، نظر به کارگشایی وسیع «محمد حسن رضوی برمایی» نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر، پیش بینی می شود که شهروندان بهشهری نسبت به حضور او در شورای شهر بهشهر اقبال کنند و برای این حرکت خود، وی را با آرای فراوانی به شورای شهر بفرستند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , مدیران برتر

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «شراز»، «شبریز» و «شبندر»: شرکت‌های پالایش نفت شیراز، تبریز و بندرعباس از تغییر نرخ نفت خام و فرآورده‌ها در اسفند ۹۸ خبر دادند. «غگل»: شرکت شرکت گلوکوزان اطلاعات حاصل از برگزاری...
به نقل از ایلنا ، تبلیغات گوگل ادز یا به اصطلاح قدیمی گوگل ادوردز  یکی از کاربردی ترین راه های بازاریابی اینترنتی است. این نوع تبلیغ شما را وادار می کند که خدمات یا محصول خود را در بالای صفحه‌های...

مطالب مرتبط با برچسب