دوشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   رفع دغدغه بافندگان فرش دست بافت استان مازندران
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۵۷

رفع دغدغه بافندگان فرش دست بافت استان مازندران

تخفیف در صدور کارت عضویت اتاق بازرگانی برای کارگاه های فرش دستباف!

پارلمان بخش خصوصی مازندران دست بکار شد؛ خروجی این جلسات حکایت از آن دارد که روزهای آفتابی برای فرش دستباف مازندرانی در راه است ، در نخستین قدم اتاق بازرگانی مازندران تخفیف ۷۰ درصدی برای صدور کارت دارندگان کارگاه های فرش دستباف سراسر استان مازندران در نظر گرفت. در کنار این تعهد اتاق بازرگانی،«سمیه قاسمی طوسی» مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نیز قول داد که ۳۰ درصد باقی مانده این هزینه را دولت متقبل شود، تا هزینه های صدور کارت عضویت برای این گروه هنرمند رایگان محاسبه شود.

بنا بر اظهارات «عبدالله مهاجر» رئیس اتاق بازرگانی، بروز شرایط نامناسب در این عرصه باعث شد، تا پارلمان بخش خصوصی برای رفع مشکلات موجود دست بکار شده و این جلسه را ترتیب دهد تا با کمک بخش خصوصی و دولت این موانع رفع شود.

به گفته وی بالا بودن قیمت مواد اولیه و تامین بازار فروش برای محصولات تولیدی از اساسی ترین موانع موجود بر سر راه توسعه صنعت فرش دستباف در مازندران است که با ایجاد چنین تشکل هایی می توان برای حل این مشکل امیدوار بود.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

نرخ فولاد و سيمان مربوط به نيمه دوم سال 1397 برگرفته از سایت نظام فنی و اجرایی کشور جهت دانلود اینجا کلیک...
وحید مرندی‌مقدم در نشست با فعالان اقتصاد کرمان با بیان اینکه رسالت اصلی ما تامین امنیت مردم از جمله امنیت غذایی و... است، افزود: باید برای حفظ کیفیت واردات و تولیدات داخلی کمک های لازم صورت گیرد. مرندی مقدم، با تاکید...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها