پربازدید های یکشنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۸

یکشنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   رفع دغدغه بافندگان فرش دست بافت استان مازندران
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۵۷

رفع دغدغه بافندگان فرش دست بافت استان مازندران

تخفیف در صدور کارت عضویت اتاق بازرگانی برای کارگاه های فرش دستباف!

پارلمان بخش خصوصی مازندران دست بکار شد؛ خروجی این جلسات حکایت از آن دارد که روزهای آفتابی برای فرش دستباف مازندرانی در راه است ، در نخستین قدم اتاق بازرگانی مازندران تخفیف ۷۰ درصدی برای صدور کارت دارندگان کارگاه های فرش دستباف سراسر استان مازندران در نظر گرفت. در کنار این تعهد اتاق بازرگانی،«سمیه قاسمی طوسی» مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نیز قول داد که ۳۰ درصد باقی مانده این هزینه را دولت متقبل شود، تا هزینه های صدور کارت عضویت برای این گروه هنرمند رایگان محاسبه شود.

بنا بر اظهارات «عبدالله مهاجر» رئیس اتاق بازرگانی، بروز شرایط نامناسب در این عرصه باعث شد، تا پارلمان بخش خصوصی برای رفع مشکلات موجود دست بکار شده و این جلسه را ترتیب دهد تا با کمک بخش خصوصی و دولت این موانع رفع شود.

به گفته وی بالا بودن قیمت مواد اولیه و تامین بازار فروش برای محصولات تولیدی از اساسی ترین موانع موجود بر سر راه توسعه صنعت فرش دستباف در مازندران است که با ایجاد چنین تشکل هایی می توان برای حل این مشکل امیدوار بود.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

با عنایت به آنکه با شروع تحریم های یکجانبه آمریکا، حمل بار و کانتینر از بنادر ایران به بند صحار عمان و بالعکس به مدت کوتاهی متوقف شده بود، به اطلاع می رساند طیق اطلاع اتاق بازرگانی مشترک ایران و...
حسین سلاح ورزی در گفت و گو با خبرنگاران در سخنانی با بیان اینکه با تأیید استاندار لرستان اجرای محدودیت‌های ماده چهار قانون جدید چک در لرستان به حالت تعلیق درآمد، اظهار داشت: بعد از طرح و تصویب این درخواست...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها