چهارشنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   رفع دغدغه واحد مسکن ملی در زنجان با برگزاری مناقصاتی از جمله،عملیات خاکی، جدول‌گذاری و آسفالت پروژه وهمچنین انرژی رسانی، شامل آب، فاضلاب، برق و گاز.
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۰۵

مسعود بیات‌منش،مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،

رفع دغدغه واحد مسکن ملی در زنجان با برگزاری مناقصاتی از جمله،عملیات خاکی، جدول‌گذاری و آسفالت پروژه وهمچنین انرژی رسانی، شامل آب، فاضلاب، برق و گاز.

مسعود بیات‌منش گفت ،در هر سایت، با آماده شدن قراردادهای اقدامات زیربنایی تولید مسکن، مباحث روبنایی هم با اولویت سه تا چهار مدرسه، واحدهای تجاری‌، ورزشی و نیز فضای سبز را هم در برنامه داریم که در شرف برگزاری مناقصه‌های آن هستیم.

مسعود بیات‌منش گفت ،اولین مبحث در این طرح، آماده سازی سایت است که در این خصوص ۲ قرارداد در بحث، عملیات خاکی، جدول‌گذاری و آسفالت پروژه، پس از برگزاری مناقصه، با شرکت جهاد نصر منعقد کردیم.

مسعود بیات‌منش همچنین از برگزاری مناقصه در بحث انرژی رسانی، شامل آب، فاضلاب، برق و گاز خبر داد و گفت: هزینه های آن با قیمت روز در حدود ۱۲۰ میلیارد تومان است که به‌طور مستقیم توسط دولت و از منابع داخلی وزارت راه و شهرسازی( سازمان ملی) تامین می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان، با بیان اینکه برای چهار هزارو ۵۰۰ واحد در این سایت در قالب هشت پروژه و هفت پیمانکار قرارداد بستیم افزود: این سایت یکی از پروژه‌های هشتگانه است که در کل ۶۵۰ هزار مترمربع زیربنا دارد و ارزش این قراردادها با قیمت روز، ۲هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است.

 بیات منش افزود: چهارهزارو ۵۰۰  واحد از اقدام ملی ما در این سایت است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

فضل خرم،گفت:برای جبران  یک میلیون و 600 هزار تن کسری علوفه مراتع حداقل باید ماهانه 120 تا 130 هزارتن نهاده دامی در اختیار عشایر قرار گیرد. وی،یکی از بزرگ‌ترین‌ مشکلات سال 1400 عشایر را تامین خوراک دام عنوان کرد و افزود:...
حسن رنگرز گفت: آیینی درخور و شایسته انجام شده و این اتفاق بزرگ است. امیدوارم موزه بتواند بیش از گذشته ورزش کشور را به تصویر بکشد. نساجی ظرفیت زیادی داشته و سبقه خوبی دارد. سکوهای وطنی را ساختیم و کار آن تمام...

مطالب مرتبط با برچسب