پربازدید های سه شنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

سه شنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   رفع محدودیت ها برای استفاده بهتر از فرصت تهاتر است
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ , ساعت ۱۴:۵۱

رفع محدودیت ها برای استفاده بهتر از فرصت تهاتر است

سیدمهدی طبیب زاده در نشستی با موضوع بررسی تهاتر مطالبات پیمانکاران با بدهی‌های دولت، با تاکید بر اینکه این محدودیت ها باید با کمک نمایندگان مجلس برطرف شود، افزود: از جمله این محدودیت ها پرداخت نقدی بخشی از بدهی مالیاتی و تهاتر مابقی آن است که این موضوع در شرایط کنونی با توجه به طلب زیاد پیمانکاران و اینکه پروژه های جدیدی در دستور کار ندارند، عملی نیست.

وی با بیان اینکه روند طولانی و پیچیده تهاتر بدهی ها باعث کندی و گاهی طی شدن ضرب الاجل زمانی است، خاطرنشان کرد: محدودیت زمانی محاسبه مطالبات پیمانکاران تا پایان سال ۹۶ نیز در رابطه با این تهاترها وجود دارد که بدهی های سال ۹۷ را در بر نمی گیرد. طبیب زاده خاطرنشان کرد: بخش خصوصی، پیمانکاران و تولیدکنندگان کالا و خدمات انتظار دارند مطالبات خود را به سهولت و سرعت دریافت کنند.

در ادامه این نشست نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه لیست بیش از ۳۰۰ پیمانکار که از ۱۳ دستگاه اجرایی مطالبه دارند، جمع آوری شده است، گفت: بهتر است اولویت تهاتر با پیمانکارانی باشد که مطالبات بیشتری دارند تا بتوان تهاتر بیشتری انجام داد.

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی کرمان

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دستورالعمل ناحيه‌بندي استقرار كاربري در حريم كيفي منابع آب سطحي جهت دانلود کلیک...
به نقل از «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» هیئت وزیران در جلسه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور، دو مصوبه در خصوص نوسازی بافت‌های فرسوده را اصلاح کرد. مطابق این تصمیم، تصویب‌نامه‌های «میزان سقف تسهیلات تأمین...

مطالب مرتبط با برچسب

دکتر محمد‌باقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، در بخشنامه‌ای به تمام دستگاه‌های اجرایی، شیوه‌نامه اجرایی بند «و» تبصره (۵) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور را به منظور تسویه و تهاتر بدهی‌های دولت...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها