سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   رهبری فرمان دهد ظرف مدت کوتاهی داعش را از بین خواهیم برد
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۸

رهبری فرمان دهد ظرف مدت کوتاهی داعش را از بین خواهیم برد

احمد دنیا مالی در سیصد و پنجاه‌ و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران در تذکری گفت: ارتباطات خوب و موثری میان اعضای فعلی شورای اسلامی شهر تهران و منتخبین مردم تهران برای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران ایجاد شده است. جلسات بسیار خوب و مفیدی برگزار شده و در حال انجام است. بی‌تردید در آینده این جلسات مشترک برگزار خواهد شد.

به نقل از ایسنا، وی افزود: کمیسیون حمل و نقل نیز آمادگی خود را اعلام کرده است که به صورت جمعی و فردی با دوستان شورای پنجم جلسات مشترک برگزار کند تا ضمن انتقال تجربیات اعضای شورای پنجم در جریان آنچه که در شهر تهران در حوزه حمل و نقل روی داده است، قرار بگیرند.

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به حوادث تروریستی هفته گذشته تهران به موضوع امنیت این شهر اشاره کرد و افزود: شهادت ۱۷ نفر از هموطنان ما بسیار تلخ است و ۱۷ نفر یادآور ۱۷ هزار نفر از شهدای طول انقلاب ما هستند که قربانی ترور شده‌اند. بی‌تردید هیچ یک از آنها را از یاد نخواهیم برد.

دنیامالی تاکید کرد: آمریکایی‌ها حداقل دست رهبرمان را ببینند و خجالت بکشند. رهبر ما خود قربانی ترور است و در طول انقلاب نیز بسیاری از مسوولان کشورمان قربانی ترور شده‌اند. در این کشور روزهایی وجود داشت که در شهرهایش ده‌ها ترور کور انجام می‌شد و همین چند سال قبل نیز دانشمندان هسته‌ای ما ترور شدند. در حال حاضر نقش ما در مبارزه با داعش در سایر نقاط جهان به عنوان مستشار است اما اگر رهبری فرمان دهد ظرف مدت کوتاهی نسل داعش را از بین خواهیم برد. به داعش توصیه می‌کنیم سمت ما نیاید چراکه با آنها در ایران نمی‌جنگیم، بلکه در سایر نقاط جهان با آنها خواهیم جنگید.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب