سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   رونمایی از جدیدترین اثر موسیقیایی مقاومت
۱۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۷

رونمایی از جدیدترین اثر موسیقیایی مقاومت

 نماهنگ «آوردگاه» جدیدترین اثر موسیقیایی مقاومت با تأکید بر ارزش والای شهدای مدافع حرم در فرهنگسرای امید با حضور خانواده‌ شهید نصیری از شهدای مدافع حرم و همچنین سازندگان این اثر رونمایی شد.

در این مراسم، مهدی وکیل‌پور مدیر فرهنگسرای امید تهران گفت:بعد از گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلاب اسلامی،جبهه‌ای در سطح جهان در حال شکل‌گیری است که درصدد ایجاد چالش در دنیا است.

وی اظهار کرد:ترویج فرهنگ ایثار و ترویج مقاومت دفاع‌مقدس هر دو روی یک سکه هستند که با انجام کارهای هنری می‌توان این مهم را محقق کرد.

گلزاری،مدیرعامل بنیاد صبح قریب نیز ضمن تشکر از حضور خانواده شهید سردار نصیری،به برگزاری شب شعر آوردگاه در چند روز گذشته اشاره کرد و گفت:پس از شب شعر آوردگاه، نماهنگ این اثر را تولید کردیم و امیدواریم بتوانیم این اثر موسیقیایی را در قالب موضوعات نقاشی،عکس، فیلم و تئاتر نیز برگزار کنیم.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به نقل از ایسنا، مسوولان موزه هنر متروپولیتن قصد دارند برای جبران خسارت‌های مالی ناشی از تعطیلی دوران همه‌گیری ویروس کرونا بیش از ۲۰۰ عکس از مجموعه‌های این موزه را در حراجی پیش رو کریستیز به فروش برسانند. خسارت مالی ناشی از...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب