دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, سیاسی  »   رونمایی از منشور حقوق شهروندی در همایش “قانون اساسی و حقوق ملت”
۲۹ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۹:۵۶

با حضور رئیس جمهوری

رونمایی از منشور حقوق شهروندی در همایش “قانون اساسی و حقوق ملت”

منشور حقوق شهروندی برای نخستین بار در همایش "قانون اساسی و حقوق ملت" با حضور رئیس جمهوری رونمایی شد.

 امروز دوشنبه (۲۹ آذرماه) رونمایی از منشور حقوق شهروندی در همایش “قانون اساسی و حقوق ملت” با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی  انجام شد.

همایش “قانون اساسی و حقوق ملت” از دقایقی پیش با حضور رییس جمهوری آغاز شد. در این برنامه، منشور حقوق شهروندی برای نخستین بار طی مراسمی رونمایی شد.
همچنین، در این همایش علاوه بر روحانی، جواد ظریف وزیر امور خارجه، مجید انصاری معاون حقوقی رییس جمهور، الهام امین زاده دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی، محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور، مرتضی بانک معاون سرپرست کل نهاد ریاست جمهوری، حسین فریدون برادر و دستیار ویژه رییس جمهور،حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور، محمود واعظی وزیر ارتباطات، صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد فرهادی وزیر علوم، علی شکوری راد دبیر کل حزب اتحاد ملت، رحمانی فضلی وزیر کشور، سلطانی فر وزیر ورزش و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور دارند.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، جوانان نخبه سراسر کشور امروز در سالن اجلاس گردهم می آیند تا ضمن رونمایی از منشور حقوق شهروندی، با اعضای کابینه دولت تدبیر و امید نشست هم اندیشی برگزار کنند.

در این مراسم جوانان نخبه کشور ضمن حضور در رونمایی از منشور حقوق شهروندی که یکی از وعده های مهم دکتر حسن روحانی بود، با اعضای کابینه و تعدادی از وزرای دولت تدبیر و امید گفتگو می کنند.

براساس این گزارش، بیش از ۵۰۰ جوان نخبه سراسر کشور در این نشست که موج سوم گفتگوی جوانان با دولت است شرکت خواهند داشت.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , سیاسی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها