چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   رونمایی از کتاب خاطرات یک بازرگان
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۰۰

رونمایی از کتاب خاطرات یک بازرگان

کتاب خاطرات شکرالله خواجه حسینی فعال صنعت فرش در آئینی با حضور رئیس اتاق کرمان و جمعی از فعالان اقتصادی استان رونمایی شد.

خواجه حسینی، از پیشکسوتان صنعت فرش کرمان، بیش از ۳۰ سال صادرات فرش را انجام داده و در آلمان بهترین نمایشگاه های فرش را دایر کرده است.

محمدعلی گلاب زاده مورخ و کرمان شناس در این رابطه نوشت: “اقدام ارزشمند و ماندگار آقای شکرالله خواجه حسینی در رونمایی از کتاب خاطرات این بازرگان پرتلاش و کارآفرین خدمتگزار، مایه شادمانی و سرور همه کسانی شد که در این مراسم شاهد بودند مردی برخوردار از استعداد و خلاقیتی در خور ستایش، تا آن روز که نیروی جوانی پشتوانه اش بود، در عرصه تولید و عرضه فرش کرمان تلاش کرد و نیز در گردش چرخ های ورزشی استان، نقشی بایسته داشت و امروز که تاب و توان سال‌های جوانی از او گرفته شده، سفره خاطرات خود را پهن کرده و همگان را بر خوان اندیشه های خویش نشانده و پذیرای همه کسانی است که می کوشند تا با بهره گیری از تجربیات دیگران، مسیر خود را هموار کنند و بهره آن همه تلاش را دستمایه کامیابی های آینده قرار دهند.

درود بر خواجه حسینی و همه کارآفرینان و خدمتگزارانی که مفهوم زندگی را درک کرده و از لحظه لحظه های آن برای عزت بخشی بیشتر جامعه استفاده می کنند. باشد تا دیگر کارآفرینان و بازرگانان ما همین راه را بپیمایند و دفتر خاطرات خویش را به عنوان رد پای تاریخ معاصر عرضه کنند و بر جای نهند.”

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از:«ساروم»: شرکت سیمان ارومیه طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده در ارتباط با املاک خبر داد و دلیل آن را عدم وجود...
به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها