پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی, فرهنگی  »   رونمایی از ۹۶۹ سکه بمناسبت سالروز تولد خیام
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۱۰

رونمایی از ۹۶۹ سکه بمناسبت سالروز تولد خیام

انجمن مجموعه‌داران ایران با همکاری خانه سکه ایران از ۹۶۹ سکه طلا و نقره که به مناسبت نهصد و شصت و نهمین سال تولد خیام ضرب شده بود، رونمایی کرد.

به نقل از مهر، منوچهر لطفی رئیس انجمن مجموعه‌داران ایران گفت: پیرو ضرب این سکه‌ها مراسم رونمایی از مدالیون خیام شامل یک سکه یادبود نقره و یک سکه یادبود بای متال در حضور صدها هنرمند، پژوهشگر و مجموعه دار برگزار شد.

وی افزود: این مدال ها که به مناسبت نهصد و شصت و نهمین سال تولد حکیم عمر خیام تولید شده در اختیار انجمن مجموعه‌داران بوده است و کسانی که متقاضی خرید آنها هستند می توانند به انجمن مجموعه داران مراجعه کنند چرا که این اقدام برای اولین بار انجام شده و تکرار نخواهد شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , فرهنگی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب