یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   رویکرد مجلس نسبت به حیات و سرنوشت مطبوعات،حذف الزام دولتی‌ها به انتشار آگهی مزایده‌ها و مناقصه‌ها در روزنامه‌ها بود.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۴۲

به نقل از ایرنا،

رویکرد مجلس نسبت به حیات و سرنوشت مطبوعات،حذف الزام دولتی‌ها به انتشار آگهی مزایده‌ها و مناقصه‌ها در روزنامه‌ها بود.

به نقل از ایرنا،اما در این مصوبه مفادی دیده می‌شد که مطبوعات کشور را وارد مرحله جدید از فعالیت‌هایشان می‌کرد. طبق مفاد این آیین‌نامه، حذف الزام دولتی‌ها به انتشار آگهی مزایده‌ها و مناقصه‌ها در روزنامه‌ها بود.

به نقل از ایرنا،اواخر بهمن‌ماه سال گذشته هیأت وزیران آیین‌نامه شیوه فعالیت دستگاه‌های اجرایی در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) را تصویب و ابلاغ کرد. اما در این مصوبه مفادی دیده می‌شد که مطبوعات کشور را وارد مرحله جدید از فعالیت‌هایشان می‌کرد. طبق مفاد این آیین‌نامه، حذف الزام دولتی‌ها به انتشار آگهی مزایده‌ها و مناقصه‌ها در روزنامه‌ها بود.

این بند از آیین‌نامه از همان ابتدا اعتراض و نارضایتی‌های بسیاری از سردبیران و فعالان عرصه مطبوعاتی کشور را به همراه داشت، تا جایی که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهوری نوشت: «این مصوبه زنگ خطر نهایی برای مطبوعات کشور بوده و نگرانی جدی و گسترده‌ای در میان اصحاب مطبوعات و رسانه ایجاد کرده است.»

چهارم اردیبهشت سیدعباس صالحی در توئیتی از لغو این ممنوعیت خبر داد: «با تدوین اصلاحیه توسط معاونت حقوقی رئیس‌جمهوری در مورد الزام چاپ آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار و طرح و تصویب آن در جلسه یکشنبه هیات دولت و نیز دستور ریاست محترم مجلس و همراهی هیأت محترم تطبیق، رفع دغدغه اصحاب مطبوعات خواهد شد.»

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «سپیدار»: شرکت سپیدار سیستم آسیا در ارتباط با زمانبندی پرداخت سود سال منتهی به ۳۰اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرد که سود همه سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی(به جز سهامداران...
مجتبی آراسته گفت،پیگیری و ساماندهی زمین مشاغل مزاحم شهری کاشان و پیگیری زمین برای ایجاد شهرک صنایع غذایی کامو، تخصیص زمین به راهدارخانه برزک و کامو، شهرک صنعتی جوشقان قالی، فرماندهی نیروی انتظامی به مساحت ۹ هزار مترمربع و کلانتری راوند...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها