یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   ریزش دیواره های چاه 160 متری در سبزوار؛ دفن 5 نفر زیر خروارها خاک
۱ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۳۱

ریزش دیواره های چاه ۱۶۰ متری در سبزوار؛ دفن ۵ نفر زیر خروارها خاک

در حادثه ریزش چاه 160 متری شهرستان سبزوار در استان خراسان رضوی تعداد مفقودین به 5نفر رسید.

روز سه شنبه ۶ مقنی برای لایروبی مسیر قنات واقع در محدوده روستای کسکن شهرستان سبزوار به درون چاه ۱۶۰ متری رفتند که در پی ریزش دیواره ها به داخل چاه سقوط کردند.
 از قرار معلوم دو نفر از کارگران در دقایق اولیه حادثه خود را به دهانه چاه رسانده ونجات می‌یابند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت:  در حادثه قنات روستای کسکن از توابع بخش مرکزی سبزوار،۵نفر در زیر خروارها خاک مفقود شدند.
وی اظهار کرد:  ۲ نفر از اهالی روستای کسکن بدون هماهنگی با سازمان ها و نیروهای امدادی و به صورت خودسر وارد این چاه شدند که یکی از آنان از چاه خارج شده و نفر دوم به دلیل افزایش حجم آب و گل و لای درون قناتهمانند سایر کارگران مفقود شده است.
وی گفت: تلاش تیم های نجات برای یافتن مفقودین ادامه دارد و هم اکنون تعدادی از خودروهای اوژانش ۱۱۵ و امداد سازمان هلال احمر به همراه نیروی انتطامی برای کمک به مصدومان احتمالی در ورودی چاه قنات حضور دارند.
احتمال دارد علت این حادثه ناشی فرو ریختن دیواره های یکی از سفره های زیرزمینی آب باشد اما هنوز علت اصلی ریزش چاه از سوی سازمانی اعلام نشده است.
پایان خبر – ف م
فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از ایرنا، یک عضو هیات رییسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. ایزدخواه به همراه ۴۷ نفر از نمایندگان به رییس جمهور: لزوم ممانعت از دور زدن قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها...
در پی تشدید شیوع بیماری کووید ۱۹ و افزایش روند بستری ها، بنابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا تمامی پارک‌ها و تفرجگاه‌ها به مدت دو هفته در شهر تبریز تعطیل خواهند بود. برگرفته از سایت باشگاه خبرنگاران...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها