یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   ریزش دیواره های چاه 160 متری در سبزوار؛ دفن 5 نفر زیر خروارها خاک
1 آبان 1395 , ساعت 8:31

ریزش دیواره های چاه ۱۶۰ متری در سبزوار؛ دفن ۵ نفر زیر خروارها خاک

در حادثه ریزش چاه 160 متری شهرستان سبزوار در استان خراسان رضوی تعداد مفقودین به 5نفر رسید.

روز سه شنبه ۶ مقنی برای لایروبی مسیر قنات واقع در محدوده روستای کسکن شهرستان سبزوار به درون چاه ۱۶۰ متری رفتند که در پی ریزش دیواره ها به داخل چاه سقوط کردند.
 از قرار معلوم دو نفر از کارگران در دقایق اولیه حادثه خود را به دهانه چاه رسانده ونجات می‌یابند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت:  در حادثه قنات روستای کسکن از توابع بخش مرکزی سبزوار،۵نفر در زیر خروارها خاک مفقود شدند.
وی اظهار کرد:  ۲ نفر از اهالی روستای کسکن بدون هماهنگی با سازمان ها و نیروهای امدادی و به صورت خودسر وارد این چاه شدند که یکی از آنان از چاه خارج شده و نفر دوم به دلیل افزایش حجم آب و گل و لای درون قناتهمانند سایر کارگران مفقود شده است.
وی گفت: تلاش تیم های نجات برای یافتن مفقودین ادامه دارد و هم اکنون تعدادی از خودروهای اوژانش ۱۱۵ و امداد سازمان هلال احمر به همراه نیروی انتطامی برای کمک به مصدومان احتمالی در ورودی چاه قنات حضور دارند.
احتمال دارد علت این حادثه ناشی فرو ریختن دیواره های یکی از سفره های زیرزمینی آب باشد اما هنوز علت اصلی ریزش چاه از سوی سازمانی اعلام نشده است.
پایان خبر – ف م
فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها