یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   ریزش مرگبار آوار در زمین گودبرداری شده هروی
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۱۳

ریزش مرگبار آوار در زمین گودبرداری شده هروی

سید جلال ملکی دراین‌باره اظهارکرد: در ساعت ۴۸ دقیقه بامداد امروز سه شنبه وقوع حادثه ریزش آوار در یک قطعه زمین گودبرداری‌شده به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستادفرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در میدان هروی، خیابان صفامنش، اعزام کرد.

به نقل از ایسنا، وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در قطعه زمینی گودبرداری‌شده به وسعت ۲۷۰ مترمربع و به عمق ۵ متر کارگران مشغول کار بودند که ناگهان به علت نامشخصی دیواره شمالی تخریب و بر روی دو کارگر ریخته است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه دو کارگر در پی ریزش مرگبار آوار محبوس بودند، گفت: آتش‌نشانان بلافاصله همزمان با ایمن‌سازی‌ محل اقدامات خود برای خارج کردن دو کارگر از زیر آوار را آغاز کردند و مدتی بعد با خارج کردن و تحویل این دو کارگر افغان به عوامل اورژانس مشخص شد که یکی از آنها که  ۲۳ ساله است دچار مصدومیت شده و کارگر دیگری که ۲۷ سال سن داشت فوت کرده است.

وی با اشاره به اینکه ستاد بحران منطقه نیز در این حادثه حضور داشت، گفت:‌ آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۱:۴۶ بامداد به عملیات خود خاتمه دادند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب