پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   رییس جمهور منتخب در تحقق خواسته‌های معیشتی و شغلی مردم بکوشد
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۱۴

رییس جمهور منتخب در تحقق خواسته‌های معیشتی و شغلی مردم بکوشد

نماینده مردم سنقر در مجلس گفت: حضور باشکوه مردم پای صندوق‌های رای اقتدار نظام اسلامی را در جهان افزایش داد.

به قل از ایسنا، حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا گفت: حضور شکوهمند مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت نشان از اعتماد مردم به جایگاه والای مقام معظم رهبری در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس، پیروز انتخابات روز  ۲۹ اردیبهشت را مردم دانست و اظهار کرد: انتخابات ۲۹ اردیبهشت برگ زرین دیگری در کارنامه ایران اسلامی است.

وی ضمن تبریک به رئیس‌جمهور منتخب از دکتر روحانی خواست تا نسبت به ارزش‌های انقلاب و اسلام اهتمام جدی داشته باشد و بستر تحقق خواسته‌های معیشتی و شغلی مردم را به وجود آورد.

این عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توصیه به نامزدهای شکست خورده انتخابات از آنان خواست همکاری و همراهی با رئیس‌جمهور منتخب را جایگزین رقابت‌های انتخاباتی کنند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

به نقل از اردوپوینت، سرگئی ریابکوف روز دوشنبه پیش از آغاز دور دوم رایزنی‌ها در وین گفت: نیازی به واکنش بیش از حد در مذاکرات درباره برنامه جامع اقدام مشترک از جمله لغو احتمالی تحریم‌های واشنگتن علیه ایران نیست. درمورد...
محاکمه نخست وزیر سابق کویت به اتهام فساد مالی تهران- ایرنا- کمیته تحقیقات دادگاه وزیران ، حکم رسیدگی به پرونده «جابر المبارک» نخست وزیر پیشین ، «خالد الجراح» وزیر دفاع سابق و ۴ نفر دیگر از مسئولان این کشور را به...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها