جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   زائران مراسم ارتحال امام (ره) تحت پوشش بیمه ایران
۱۱ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۲۹

زائران مراسم ارتحال امام (ره) تحت پوشش بیمه ایران

زائران داخلی و خارجی شرکت کننده در بیست و هشتمین سالگرد مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) تحت پوشش بیمه ایران قرار می گیرند.

به نقل از بیمه ایران، عضو هیات مدیره ومعاون فنی بیمه ایران گفت: تمامی زائران حرم امام (ره) تحت پوشش خدمات بیمه حوادث، عمر و مسوولیت بیمه ایران قرار دارند.

حیدری با بیان اینکه این بیمه از روز دهم خرداد اعتبار دارد، تصریح کرد: طبق قرارداد تمامی زائران ارگان‌ها، نهادهای رسمی و غیررسمی، هیات‌های مذهبی و مردمی که به صورت کاروان و با تایید ستاد مرکزی بزرگداشت مراسم ارتحال در این رویداد مذهبی شرکت دارند، تحت پوشش خدمات بیمه‌ای خواهند بود.

معاون فنی بیمه ایران اظهار داشت: این بیمه نامه تا بیستم خردادماه، زمان نهایی مراجعت زائران به مبادی اولیه، اعتبار دارد و بیمه‌گر در این مدت مکلف به پرداخت خسارت‌های احتمالی اعلام شده از سوی ستاد مرکزی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام (ره) به این شرکت خواهد بود.

عضو هیات مدیره بیمه ایران با اشاره به شرکت میهمانان ویژه که از کشورهای مختلف جهان برای حضور در مراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) درقالب کاروان‌های مردمی به ایران سفر می‌کنند، ادامه داد: این زائران نیز از لحظه ورود تا زمان خروج از کشورمان تا بیستم خرداد، تحت پوشش خدمات بیمه‌ای حوادث، عمر و مسئولیت قرار دارند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب

دکتر علیرضا رازقی‌زاده در مراسم بزرگداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز ملی بسیج اساتید که شامگاه چهارشنبه، ۳۱ خردادماه در دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، اظهار کرد: دکتر چمران علی‌رغم داشتن مدرک دانشگاهی بالا و...