شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, مسکن و عمران  »   زمان بهره‌ برداری پروژه آبرسانی به روستای “ابو شلوک” مشخص شد
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۵۱

زمان بهره‌ برداری پروژه آبرسانی به روستای “ابو شلوک” مشخص شد

سلیمانی دشتکی افزود: مدیرعامل شرکت آبفای خوزستان ضمن بیان توجیهات غیر قابل قبول از جمله نبود منابع مالی و همچنین فرآیند مناقصه، زمان بهره‌برداری پروژه آبرسانی به روستای "ابو شلوک" را تیرماه ۱۴۰۰ عنوان کرده است.

به نقل از ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز چهارشنبه در نشست بررسی مشکلات شهرستان شادگان در استانداری خوزستان اظهارداشت:با آغاز فصل گرما در استان خوزستان، تنش آبی در شهرها و روستاهای خوزستان روبه افزایش است و این شرایط به گلایه و نارضایتی مردم منجر می‌گردد.

وی با انتقاد جدی از انجام نشدن تعهدات شرکت آبفای خوزستان در شهرها و روستاهای مختلف استان گفت: بر اساس گزارش معاونت عمرانی استانداری و فرماندار شادگان، موضوع آبرسانی به روستای “ابو شلوک” از توابع این شهرستان طی مصوبات مختلف در ردیف تعهدات شرکت آبفای استان قرار گرفته بود.

نماینده عالی دولت در استان خوزستان ادامه‌ داد: آخرین مصوبه آبرسانی به این روستا مربوط به دی ماه سال گذشته است که شرکت آب و فاضلاب خوزستان می‌بایست طی ۲ ماه نسبت به تامین آب پایدار آن اقدام می‌کرد.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه بیان انتقادات از شرکت آبفای خوزستان به دور از حساسیت‌های شخصی است گفت: دلیل پیگیری مکرر به‌منظور اجرایی شدن تعهدات شرکت آبفای خوزستان، شرایط حساس استان در زمینه فاضلاب و تنش‌های آبی است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , مسکن و عمران

مسعود بیات‌منش گفت ،اولین مبحث در این طرح، آماده سازی سایت است که در این خصوص ۲ قرارداد در بحث، عملیات خاکی، جدول‌گذاری و آسفالت پروژه، پس از برگزاری مناقصه، با شرکت جهاد نصر منعقد کردیم. مسعود بیات‌منش همچنین از برگزاری...
عباس جنگی مرنی گفت،مناقصه انتخاب پیمانکار احداث سد کله سر از طریق فراخوان عمومی انجام شده و با دریافت اولین بخش از اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۴۰۰عملیات اجرایی این سد شروع می‌شود. وی اضافه کرد: سد کلاسر بعد از سال‌ها...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها