شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   زن دستفروش فومنی سیلی خورد/ مرگ اخلاق!
۲۹ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۸:۳۱

توسط کارمند سد معبر شهرداری فومن :

زن دستفروش فومنی سیلی خورد/ مرگ اخلاق!

اقدام خلاف اخلاق این مامور شهرداری را می توان فراتر از یک برخورد کوچه با یک زن تلقی کرد . در شهرستانی کوچک که اخلاق ، قربانی ماموری می شود که از حفظ احترام به بزرگتر خود ابا دارد .

زن دستفروش فومنی از کارمند سد معبر شهرداری فومن سیلی می خورد و انتشار این ویدئو در فضای مجازی موجب جریحه دار شدن افکار عمومی شده است .

امام جمعه فومن در دیدار با این خانواده که شاهد مرگ اخلاق در فومن بوده اند دلجویی کرد .

کارمند سدمعبر شهرداری پس از جمع آوری وسایل این خانم با وی درگیری لفظی پیدا می کند .

در کمال تاسف اقدام به سیلی زدن به وی می کند.


شهردار فومن : احتمال اخراج کارمند خاطی وجود دارد . 

هوشنگ عباسقلیزاده شهردار فومن  با بیان اینکه جمع آوری دستفروشان یک کار قانونی است اظهار کرد: برای تمامی دستفروشان محلی اختصاص پیدا کرده و علی رغم اینکه همه‎ی آنها به محل جدید انتقال پیدا کرده اند اما این خانم همچنان در جای سابق خود حضور پیدا می کند.

دستفروش

دستفروش

شهردار فومن ضمن محکومیت اقدام کارمند سدمعبر شهرداری در برخورد با این خانم دستفروش اعلام کرد:

جمع آوری سد معبر باید مبتنی بر ضوابط قانونی باشد و ماموران شهرداری به هیچ وجه حق درگیری ندارند.

عباسقلیزاده در ادامه اظهار کرد: با توجه به ابعاد حادثه و بررسی دقیق موضوع ضمن دلجویی از این بانوی دستفروش حتما با این مامور خاطی برخورد قانونی خواهد شد و احتمال اخراج او نیز وجود دارد.

 

پایان خبر – ک م .

سیلی خوردن زن سبزی فروش
فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...
به نقل از ایرنا،این مهم در راستای نام‌گذاری سال جاری با عنوان «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توسط رهبر معظم انقلاب، همچنین لزوم حمایت از صاحبان صنایع کوچک انجام شد. به این منظور صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با پذیرش ریسک...

مطالب مرتبط با برچسب