پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   ساختمان شرکت حفاری شمال در تهران به مزایده گذاشته شد
۳ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۰۲

ساختمان شرکت حفاری شمال در تهران به مزایده گذاشته شد

ساختمان شرکت حفاری شمال در تهران به مزایده گذاشته شد.

کارگران حفاری شمال مدتهاست که از اعمال سیاست‌های کاهش هزینه در شرکت نگران هستند.

کارگران می‌گویند: در جلسه مجمع عمومی شرکت که بیست و پنجم تیرماه برگزار شد، یکی از تصمیمات تعدیل نیرو بوده‌است. زمزمه‌های تعدیل نیرو به اندازه کافی این کارگران را نگران کرده‌بود؛ تا این که در روزهای گذشته آگهی مزایده‌ی دفتر تهرانِ شرکت منتشر شد.

این آگهی یک ساختمان در منطقه پونک تهران را تا تاریخ پنجم مرداد ماه به مزایده گذاشته است.

کارگران حفاری شمال می‌گویند: کارکنان دفتر تهران پس از سالها سکونت و کار کردن در تهران، بایستی به یکی از شهرستان‌ها که به احتمال زیاد اهواز است، منتقل شوند  یا این که مجبور به تسویه حساب شوند.

به اعتقاد کارگران حفاری شمال، این مزایده و فروش ساختمان، اتفاق خوشایندی نیست و می‌تواند سرآغاز بیکاری کارگران حفاری در هفته‌ها و ماههای آینده باشد.

شزکت حفاری شمال یک شرکت خدمات نفتی ایرانی است، که حوزه جغرافیایی وظایف آن مربوط به میادین نفت و گاز مستقر در بخش‌های شمالی ایران می‌باشد و عمده فعالیت‌های آن در زمینه راه‌اندازی و مدیریت سکوهای نفتی واقع در دریای خزر است.

این شرکت در سال ۱۳۷۷ به عنوان یکی از شرکت‌های بالادستی و تابعه شرکت ملی نفت ایران تأسیس شد. شرکت حفاری شمال، از اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۴، وارد بورس اوراق بهادار تهران شد و هم‌اکنون، سهام آن در بازار بورس تهران، دادوستد می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها