شنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی،اجرای طرح اقدام ملی در کشور
۱۸ تیر ۱۳۹۸ , ساعت ۱۰:۱۷

ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی،اجرای طرح اقدام ملی در کشور

علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان ملی زمین و مسکن درباره سهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای ساخت ۱۰۰ هزار واحد و ساخت مسکن در قالب فعالیت‌های مجموعه بازآفرینی شهری گفت: اقداماتی در این زمینه انجام شده و بالغ بر ۱۰۸۵ هکتار تامین شده ‌است.

معاون وزیر راه وشهرسازی درباره تامین زمین برای اجرای پروژه بیان کرد: در تهرانسر تامین اراضی و ساخت مسکن به صورت مشارکتی انجام می‌شود و یک اتفاق جدیدی است. اراضی مورد نیاز در این منطقه در حال شناسایی هستند و اولین فراخوان ما تا یک هفته آینده انجام می‌شود. برای اجرای پروژه تهرانسر چهار همکار و سرمایه‌گذار تعیین شده و به مرحله عقد قرارداد رسیده‌ است.

رئیس سازمان ملی زمین و مسکن به‌نقل از ایلنا درباره آخرین تصمیمات برای اجرای تامین مسکن کارکنان دولت گفت: بنا بر دستور رییس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی بخشی از برنامه‌ها را در رابطه با مسکن پرسنل دولت اعلام کرده‌ است و براساس ماده ۶ قانون ساماندهی عرضه و تولید مسکن اعلام شده‌ که دستگاه‌های دولتی باید اراضی متعلق به خود را در اختیار وزارت راه و شهرسازی برای امر تامین مسکن قرار دهند.

برگرفته از سایت سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

مجموعه پرسش و پاسخهای مرتبط با دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمانهای ریالی فاقد تعدیل جهت دانلود  کلیک...
آیین‌نامه اجرایی ماده (۱۴) الحاقی قانون مبارزه با پولشویی درجلسه مورخ ۹۸/۰۷/۲۱ به تصویب هیات محترم وزیران رسید و طی نامه شماره ۹۲۹۸۶ مورخ ۹۸/۰۷/۲۲ توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد. جهت دانلود کلیک...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها