پنجشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی،اجرای طرح اقدام ملی در کشور
۱۸ تیر ۱۳۹۸ , ساعت ۱۰:۱۷

ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی،اجرای طرح اقدام ملی در کشور

علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان ملی زمین و مسکن درباره سهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای ساخت ۱۰۰ هزار واحد و ساخت مسکن در قالب فعالیت‌های مجموعه بازآفرینی شهری گفت: اقداماتی در این زمینه انجام شده و بالغ بر ۱۰۸۵ هکتار تامین شده ‌است.

معاون وزیر راه وشهرسازی درباره تامین زمین برای اجرای پروژه بیان کرد: در تهرانسر تامین اراضی و ساخت مسکن به صورت مشارکتی انجام می‌شود و یک اتفاق جدیدی است. اراضی مورد نیاز در این منطقه در حال شناسایی هستند و اولین فراخوان ما تا یک هفته آینده انجام می‌شود. برای اجرای پروژه تهرانسر چهار همکار و سرمایه‌گذار تعیین شده و به مرحله عقد قرارداد رسیده‌ است.

رئیس سازمان ملی زمین و مسکن به‌نقل از ایلنا درباره آخرین تصمیمات برای اجرای تامین مسکن کارکنان دولت گفت: بنا بر دستور رییس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی بخشی از برنامه‌ها را در رابطه با مسکن پرسنل دولت اعلام کرده‌ است و براساس ماده ۶ قانون ساماندهی عرضه و تولید مسکن اعلام شده‌ که دستگاه‌های دولتی باید اراضی متعلق به خود را در اختیار وزارت راه و شهرسازی برای امر تامین مسکن قرار دهند.

برگرفته از سایت سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

روشنگران حساب کارآمد خدمات حسابداری و حسابرسی ارائه صورتهای مالی و یادداشتهای پیوست رسیدگی اسناد و مدارک شرکتها مطابق با ماده 229 قانون مالیاتهای مستقیم صورت معاملات فصلی و ارزش افزوده اظهارنامه مالیاتی و دفاتر مشاوره نرم افزارهای مالی و کدینگ حسابها جهت کسب اطلاعات بیشتر با روشنگران...
فهرست خدمات اكتشاف سنگها و كانيهاي صنعتي (پرليت، دياتوميت و ورميكوليت) برگرفته از سایت نظام فنی و اجرایی کشور اطلاعات...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها