شنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   سالن شهید افراسیابی به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد
2 خرداد 1396 , ساعت 21:14

سالن شهید افراسیابی به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد

سالن شهید افراسیابی با دستور مستقیم مسئولان وزارت ورزش و جوانان به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد.

به نقل از مهر، سالن شهید افراسیابی که در زمان مدیریت علی سعیدلو در سازمان تربیت بدنی و در دوره ریاست رضوی به فدراسیون جودو برای تشکیل کمپ تیم های ملی واگذار شده بود، روز گذشته به شرکت توسعه و تجهیز برگشت.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در بازدید از سالن افراسیابی از نحوه نگهداری این سالن به شدت ابراز نارضایتی کرده و از شرکت توسعه و تجیهز خواستار مدیریت دوباره بر این مجموعه شده است. 

به نقل از مهر، برای اطلاع از موضوع و جزئیات این تصمیم با مسئولان فدراسیون تماس گرفت. محمد درخشان رئیس فدراسیون به دلیل همراهی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا در ایران  حضور نداشت و بلوطی دبیر فدراسیون هم پاسخگو نبود.

سالن شهید افراسیابی به دلیل برگزاری کمپ تیم های ملی، برگزاری کلاس های آموزشی در بخش های مختلف مهمترین پایگاه جودو ایران بود که متاسفانه با بی توجهی مسئولان فدراسیون از دست رفت. 

از این پس جودو نیز همانند کاراته باید برای برگزاری برنامه های دست به دامان دیگر فدراسیون ها و ارگانها شود. 

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها