یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   سالن شهید افراسیابی به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد
۲ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۱۴

سالن شهید افراسیابی به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد

سالن شهید افراسیابی با دستور مستقیم مسئولان وزارت ورزش و جوانان به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد.

به نقل از مهر، سالن شهید افراسیابی که در زمان مدیریت علی سعیدلو در سازمان تربیت بدنی و در دوره ریاست رضوی به فدراسیون جودو برای تشکیل کمپ تیم های ملی واگذار شده بود، روز گذشته به شرکت توسعه و تجهیز برگشت.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در بازدید از سالن افراسیابی از نحوه نگهداری این سالن به شدت ابراز نارضایتی کرده و از شرکت توسعه و تجیهز خواستار مدیریت دوباره بر این مجموعه شده است. 

به نقل از مهر، برای اطلاع از موضوع و جزئیات این تصمیم با مسئولان فدراسیون تماس گرفت. محمد درخشان رئیس فدراسیون به دلیل همراهی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا در ایران  حضور نداشت و بلوطی دبیر فدراسیون هم پاسخگو نبود.

سالن شهید افراسیابی به دلیل برگزاری کمپ تیم های ملی، برگزاری کلاس های آموزشی در بخش های مختلف مهمترین پایگاه جودو ایران بود که متاسفانه با بی توجهی مسئولان فدراسیون از دست رفت. 

از این پس جودو نیز همانند کاراته باید برای برگزاری برنامه های دست به دامان دیگر فدراسیون ها و ارگانها شود. 

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

رضا جمشیدی گفت: هزینه اجرای عملیات مورد نیاز برای برق‌رسانی به شهرک‌های صنعتی، رقم بالایی را طلب می کند به طوری که تامین مالی آن عددی بسیار سنگین است. هزینه برق‌رسانی به شهرک صنعتی سبزوار هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، شهرک صنعتی قوچان هزار و ۴۰۰...
منصور آق ، بابیان اینکه هم اکنون ۲۵ مدرسه فوتبال و پنج مدرسه فوتسال با حدود پنج هزار عضو توسط مربیان بومی و فوتبالیست‌های برتر در گنبدکاووس فعالیت دارند، از مسوولان ورزش گلستان و شهرستان سوال کرد که آیا ضرورتی برای تاسیس...

مطالب مرتبط با برچسب