پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   سالن شهید افراسیابی به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد
۲ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۱۴

سالن شهید افراسیابی به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد

سالن شهید افراسیابی با دستور مستقیم مسئولان وزارت ورزش و جوانان به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد.

به نقل از مهر، سالن شهید افراسیابی که در زمان مدیریت علی سعیدلو در سازمان تربیت بدنی و در دوره ریاست رضوی به فدراسیون جودو برای تشکیل کمپ تیم های ملی واگذار شده بود، روز گذشته به شرکت توسعه و تجهیز برگشت.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در بازدید از سالن افراسیابی از نحوه نگهداری این سالن به شدت ابراز نارضایتی کرده و از شرکت توسعه و تجیهز خواستار مدیریت دوباره بر این مجموعه شده است. 

به نقل از مهر، برای اطلاع از موضوع و جزئیات این تصمیم با مسئولان فدراسیون تماس گرفت. محمد درخشان رئیس فدراسیون به دلیل همراهی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا در ایران  حضور نداشت و بلوطی دبیر فدراسیون هم پاسخگو نبود.

سالن شهید افراسیابی به دلیل برگزاری کمپ تیم های ملی، برگزاری کلاس های آموزشی در بخش های مختلف مهمترین پایگاه جودو ایران بود که متاسفانه با بی توجهی مسئولان فدراسیون از دست رفت. 

از این پس جودو نیز همانند کاراته باید برای برگزاری برنامه های دست به دامان دیگر فدراسیون ها و ارگانها شود. 

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از گاردین، اسپانیا حراج شدن یک تابلو نقاشی که احتمال دارد یکی از آثار «کاراواجو»،‌ نقاش مشهور رنسانس باشد را متوقف کرد. مطالعات دقیق‌تر بر روی این نقاشی که مسیح (ع) را درحالی که زخمی شده است به تصویر...
به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهرداد محقق زاده گفت: اجرای متناسب‌سازی مستمری یکی از اصلی ترین دغدغه و مطالبه بازنشستگان و مستمری‌بگیران بوده که همواره موکول به تأمین بار مالی آن توسط دولت شده است...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها