جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   سامانه دسترسی به مناقصات دولتی افغانستان
۱۳ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۱۲

راه اندازی شد

سامانه دسترسی به مناقصات دولتی افغانستان

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس (شاهپور قنبری) گفت: فعالان اقتصادی، صنایع و مجموعه‌های تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، خوشه‌های کسب و کار و پیمانکاران و شرکت‌های تامین و صادرات امکان دسترسی به اطلاعات مناقصه‌های دولتی افغانستان را دارند.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه دسترسی به مناقصات دولتی افغانستان به نشانی http://afghanistan.tpo.ir  اطلاعات مورد نیاز در خصوص مناقصه‌های اداره‌های دولتی افغانستان را دریافت کنند.

قنبری گفت: با توجه به تنوع نیازمندی‌های اعلام شده، تمام صنایع فعال در فارس این امکان را خواهند داشت که از فرصت ایجاد شده برای تامین کالا و تجهیزات و … استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس گفت: با توجه به مناسبات دولت‌های جمهوری اسلامی ایران و افغانستان و ظرفیت‌های مناسبی که در حوزه‌های مختلف تامین کالا،‌ تجهیزات و نیروهای فنی و مهندسی وجود دارد، امکان بهره‌گیری از این فرصت با هدف افزایش صادرات فراهم است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

سیاوش ارجمندزاده گفت:این پروژه اکنون در حال انجام فرایندهای اداری برای برگزاری مناقصه است که به محض انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آن آغاز می ‎شود. یکی دیگر از پروژه‌های اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در بندر کنگان و پروژه احداث...
 محمد اسلامی گفت:برای رسیدن به این هدف لازم است چند واحد دیگر نیروگاههای هسته‌ای در کشور جانمایی شود.بنابراین به زودی از طریق ساز و کارهای گوناگون با استفاده از ظرفیت داخلی و به کارگیری شرکت‌های بزرگ بین المللی سرمایه‌گذاری برای رسیدن به...

مطالب مرتبط با برچسب