سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   سرباز فداکار مریوانی شامگاه دوشنبه به زادگاهش بازگشت
۷ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۵۶

با استقبال گرم مردم

سرباز فداکار مریوانی شامگاه دوشنبه به زادگاهش بازگشت

«محمد باختری» سرباز فداکار مریوانی که در 29 آذرماه برای نجات جان سگ گرفتار شده در سیم خاردار پادگان عجب شیر، به علت انفجار مین پایش را از دست داد با استقبال گرم مردم به زادگاهش بازگشت.

اقشار مختلف مردم مریوان با شنیدن خبر بازگشت سرباز فداکار چندین ساعت در صف های طولانی منتظر بازگشت وی بودند و با خود دسته های گل، بنرها و پارچه نوشته هایی با زبان های کُردی و فارسی به همراه داشتند.

فداکاری این سرباز برای نجات جان سگ گرفتار شده در سیم خاردار پادگان عجب شیر در بسیاری از سایت ها و رسانه های مجازی داخل و خارج کشور بازتاب گسترده ای داشته و تعداد زیادی از شهروندان تبریزی، مهابادی و مریوانی نیز برای عیات وی رفته بودند.

همچنین، محمد باختری به علت شدت جراحات وارده، در بخش سی سی یو بیمارستان شهدای تبریز بستری و مورد مداوا قرار گرفته بود، سرانجام  سرباز فداکار مریوانی شامگاه دوشنبه به زادگاهش بازگشت .
یادآور می شود، شهرستان مرزی مریوان در ۱۳۰ کیومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان و هم مرز با اقلیم کردستان عراق است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از ایرنا، دبیرخانه قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات اعلام کرد که شیوه نامه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات شهرداریها و شوراهای شهر و روستا و شیوه نامه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات قراردادها با...
علی کارگر گفت: روز گذشته شایان پویا به عنوان رئیس هیات مدیره و صمد آرمان به عنوان عضو جدید هیات منصوب شدند و تیم شهرداری تا پایان مسابقات لیگ دسته اول، مشکل مالی ندارد. وی اظهار کرد: جلسات متعددی برای جذب...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها