سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, اقتصادی, سلامت, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   سردرگمی ورزشکاران گنبد برای تمرین در استادیوم تختی
۹ مرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۰۰

رییس هیات دو و میدانی گنبدکاووس:

سردرگمی ورزشکاران گنبد برای تمرین در استادیوم تختی

روسای چند هیات‌ ورزشی مستقر در استادیوم تختی گنبدکاووس از واگذاری این مجموعه ورزشی به بخش خصوصی برای تبدیل آن به آکادمی فوتبال با وجود استادیوم تازه تاسیس آزادی این شهر گلایه دارند و معتقدند این اقدام به آینده فعالیت ورزشکاران رشته‌هایی مانند دوومیدانی و تیروکمان لطمه می‌زند.

منصور آق ، بابیان اینکه هم اکنون ۲۵ مدرسه فوتبال و پنج مدرسه فوتسال با حدود پنج هزار عضو توسط مربیان بومی و فوتبالیست‌های برتر در گنبدکاووس فعالیت دارند، از مسوولان ورزش گلستان و شهرستان سوال کرد که آیا ضرورتی برای تاسیس آکادمی فوتبال که بدون تردید حاصلی جز رکود و تعطیلی چند هیات ورزشی و مدارس فوتبال ندارد، وجود داشت؟

زمین فوتبال تختی تنها زمین چمن طبیعی گنبدکاووس برای تمرین پرتابگران دیسک، نیزه، وزنه و چکش است که در صورت مصنوعی شدن آن، این رشته‌ها پس از ده‌ها سال تمرین و مسابقه در این استادیوم و داشتن قهرمانان ملی در رده‌های سنی مختلف، باید تعطیل شوند.

به هیات‌های دو و میدانی، تیر و کمان و تنیس روی میز مستقر در استادیوم تختی گنبدکاووس دستور داده شد بعد از ۴۰ سال فعالیت در این مجموعه ورزشی، به استادیوم آزادی نقل مکان کنند در حالی که استادیوم آزادی هم بر اساس ماده ۸۸ هر ساله به مزایده گذاشته می‌شود و در اختیار بخش خصوصی است و امکان استفاده هر روزه دوندگان از پیست آن وجود ندارد.

استادیوم ورزشی آزادی گنبدکاووس شامل جایگاه تماشاگر، سالن رختکن، زمین فوتبال استاندارد، ساختمان‌های اداری و پیست دو و میدانی ۲۹ اردیبهشت سال ۹۴ با حضور محمود گودرزی وزیر سابق ورزش و جوانان افتتاح شده بود.

مقامات ورزش گلستان و گنبدکاووس حداقل باید زیرساخت‌های استادیوم آزادی را تکمیل کرده و بعد هیات‌های ورزشی را به آنجا منتقل می‌کردند نه اینکه بگویند خودتان زمین تمرین تیر و کمان و رشته‌های پرتابی آماده و نواقص دورخیز و چاله پرش را برطرف کنید.به عنوان آخرین اقدام از سوی نماینده بخش خصوصی، پیست خاک آجر استادیوم تختی با ریختن چندین کامیون خاک مسدود شد تا دوندگان مجبور به ترک استادیوم شوند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , اقتصادی  , سلامت  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

کار هایی که ارتفاع آن ها از سطح زمین 20 متر یا بیشتر باشد، کار در ارتفاع نامیده می شود.به همین دلیل در این مدل فعالیت ها تستفاده از افراد با تجربه و دارای مهارت بسیار لازم و ضروری می...
پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...

مطالب مرتبط با برچسب

کاظم اولیایی گفت:این وضعیت نه تنها برای استقلال بلکه برای همه باشگاه های فوتبال حرفه ای هم وجود دارد. تا زمانی که اصلاح ساختار مدیریتی اتفاق نیافتد هر روز وضع ما بدتر از دیروز می شود. مگر می شود با...
به نقل از ایرنا، نشست کمیسیون فراخوان عمومی واگذاری حق بهره برداری از ۳۸ بنای تاریخی و فرهنگی، با حضور اعضای رسمی کمیسیون مزایده، نماینده بازرسی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیران صندوق توسعه و احیاء برگزار شد...