سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   سرعت اینترنت نامحدود تعیین کننده قیمت خواهد بود
۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۲۰

سرعت اینترنت نامحدود تعیین کننده قیمت خواهد بود

در هفته جاری وزیر ارتباطات در نمایشگاه الکامپ و در مراسم افتتاح شبکه ملی اطلاعات از تصویب طرح ارائه نامحدود اینترنت در کشور خبر داد و بیان کرد: در این مدل جدید فروش و ارائه اینترنت که تا یک ماه آینده مراحل اجرایی آن آغاز می شود، سرعت تعیین کننده قیمت اینترنت خواهد بود و پرداخت کاربران بر اساس سرعت اینترنت مورد استفاده آن ها انجام می شود.

محمود واعظی با اشاره به تصمیم نهایی برای ارائه‌ی اینترنت نامحدود ثابت، اظهار کرد: به جای ارائه اینترنت برحسب حجم، از حجم فروشی به سمت اتصال و ارائه اینترنت برحسب سرعت رفتیم، زیرا با راه‌ اندازی شبکه ملی اطلاعات ما محدودیت گذشته را نداریم.

وی با بیان این که اکنون سرعت تعیین‌کننده قیمت است، گفت: در گذشته استفاده از اینترنت به طوری بود که شما یک بار هنگام خرید بسته پول پرداخت می‌کردید و با اتمام حجم باز هم مجبور به خرید حجم بودید، اما اکنون تنها به ازای سرعت اینترنت هزینه می‌پردازیم. این مصوبه امروز تصویب شده و تا یک ماه آینده اجرایی خواهد شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب