دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   انرژی  »   سرمایه گذاری شرکت توتال در کشورمان از موفقیت پسابرجام است
۲۵ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۱۵

سرمایه گذاری شرکت توتال در کشورمان از موفقیت پسابرجام است

رضا انصاری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که قرارداد توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی یک  موفقیت بزرگ است، گفت: سرمایه گذاری شرکت توتال در کشورمان از موفقیت پسابرجام است .

انصاری با اشاره به این‌که انتقال فناوری بزرگترین دستاورد همکاری‌های خارجی برای کشور است، افزود: مسئله انتقال تکنولوژی یک حلقه مفقوده در دوران گذشته بوده است که مقام معظم رهبری نیز بارها به این مسئله تاکید فراوان دارند، مجلس شورای اسلامی و به‌ویژه کمیسیون صنایع معادن باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشد.

نماینده داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که به‌طور کلی با قرارداد توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی موافق هستم، تصریح کرد: باید بتوانیم از همه قوای پسابرجام در انتقال فناوری به کشور استفاده کنیم.

وی با اشاره به این‌که انتقال فناوری بزرگترین دستاورد همکاری‌های خارجی برای کشور است، افزود: مسئله انتقال تکنولوژی یک حلقه مفقوده در دوران گذشته بوده است که مقام معظم رهبری نیز بارها به این مسئله تاکید فراوان دارند، مجلس شورای اسلامی و به‌ویژه کمیسیون صنایع معادن باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشد.

پایان خبر – ش الف

مطالب مرتبط با موضوع انرژی

هادی بیگی‌نژاد ،با اشاره به کلنگ‌زنی پروژه ساخت نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی سیکل ترکیبی در بهمن ماه سال گذشته، اظهار کرد: ما در گام نخست به مجوز نیاز داشتیم که صادر شد، گام بعدی، انتخاب پیمانکار و شروع کار بود تا مقدمات...
روح اله نوریان گفت:قرارداد اجرای فاز ۲ این پالایشگاه با شرکت پیمانکار اوایل اردیبهشت سال جاری منعقد شده و هم اکنون در مراحل پایانی تکمیلی تجهیز کارگاه قرار دارد.  طی پیگیری های انجام شده ماه های پایانی سال گذشته، با اختصاص بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب