شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر, فرهنگی, مدیران برتر  »   سرگذشت «عمار حلب» رونمایی می‌شود/ فردا در نمایشگاه کتاب تهران
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۱۸

طی مراسمی

سرگذشت «عمار حلب» رونمایی می‌شود/ فردا در نمایشگاه کتاب تهران

عمار حلب

کتاب عمار حلب به نویسندگی محمد علی جعفری با حضور نویسنده کتاب در هشتمین فرهنگسرای کتاب در روز ۲۰ اردیبهشت ماه رونمایی می‌شود .

 به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۲۲ ، کتاب «عمار حلب» سرگذشت‌نامه شهید «محمدحسین محمدخانی»  معروف به حاج عمار، نوشته «محمدعلی جعفری»  چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶ به همت فرهنگسرای تهران و ستاد گرامیداشت شهدای مدافع حرم در فرهنگسرای کتاب واقع در نمایشگاه بین‌المللی کتاب در شهر آفتاب برگزار می‌شود.

نویسنده کتاب  و خانواده شهید محمد خانی میهمان این برنامه خواهند بود.  این کتاب از تازه‌های نشر روایت فتح است که در رده مدافعان به چاپ رسیده است.

پایان خبر – م م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر  , فرهنگی  , مدیران برتر

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب