شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, مسکن و عمران  »   سریع‌ترین راه برای تعیین تکلیف برج ‌های دوقلو شهرکر، مزایده فروش برج‌ها توسط شهرداری
۲۷ فروردین ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۳۹

سریع‌ترین راه برای تعیین تکلیف برج ‌های دوقلو شهرکر، مزایده فروش برج‌ها توسط شهرداری

رئیس شورای شهر شهرکرد عنوان کرد: مرحله سوم تعیین تکلیف برج‌های دوقلو در شهرکرد است، تکمیل برج توسط خود شهرداری، مشارکت با بخش خصوصی و مزایده فروش برج‌ها توسط شهرداری به صحن علنی شورای شهر آورده شد که براساس رای اعضای شورا بحث مزایده در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد در خصوص وضعیت برج‌های دوقلوی شهرکرد، اظهار کرد: این پروژه از سال ۸۹ آغاز شده است و بنا به دلایل گوناگون این پروژه مجموعه مدیریت شهری را در سال‌های گذشته به چالش کشیده است.

عبدالغنی با بیان اینکه مصوبه برگزاری مزایده برای فروش برج‌های دوقلو از صحن شورا اخذ شد، عنوان کرد: یک تیم کارشناسی برای برآورد قیمت برج‌ها وارد عمل و قیمت نهایی مشخص شد.

شهردار شهرکرد ادامه داد: قیمت پیشنهادی برای فروش برج‌های دوقلو برای گرفتن مصوبه در اسفندماه سال گذشته به صحن شورا ارسال شد، اما تاکنون شورا این مسئله را مصوب نکرده است، هر چه سریعتر شورا مصوبه بدهد، روند مزایده انجام می‌شود، چندین متقاضی برای خرید برج‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی توضیح داد: اگر شورا با مزایده فروش برج‌های دوقلو موافقت نکند، بحث مشارکت در تکمیل در اولویت بعدی قرار دارد، به دلیل برخی موضوعات تفاهم‌نامه با قرارگاه خاتم‌الانبیا از دستور کار خارج شد، اما رایزنی با قرارگاه و سایرین برای مشارکت در این پروژه انجام خواهد شد.

فرهاد رئیسی رئیس شورای شهر شهرکرد با اشاره به اینکه در رابطه با برج‌های دوقلو سه مسئله باید به‌صورت همزمان حل شود، اظهار کرد: این طرح نباید در گذشته به لحاظ مسائل فنی، جانمایی اشتباه و … آغاز می‌شد، اما باتوجه به اینکه این مسائل قابل چشم‌پوشی نیست، در حال حاضر قصد ورود به مسائل گذشته را نداریم و تنها هدف شورای پنجم تعیین تکلیف این برج‌ها است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , مسکن و عمران

مسعود بیات‌منش گفت ،اولین مبحث در این طرح، آماده سازی سایت است که در این خصوص ۲ قرارداد در بحث، عملیات خاکی، جدول‌گذاری و آسفالت پروژه، پس از برگزاری مناقصه، با شرکت جهاد نصر منعقد کردیم. مسعود بیات‌منش همچنین از برگزاری...
عباس جنگی مرنی گفت،مناقصه انتخاب پیمانکار احداث سد کله سر از طریق فراخوان عمومی انجام شده و با دریافت اولین بخش از اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۴۰۰عملیات اجرایی این سد شروع می‌شود. وی اضافه کرد: سد کلاسر بعد از سال‌ها...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها