دوشنبه, ۰۳ آذر ۱۳۹۹
»   مدیران برتر  »   سریع ترین راه صدور گواهینامه ایزو
۲۱ آبان ۱۳۹۹ , ساعت ۱۴:۲۷

سریع ترین راه صدور گواهینامه ایزو

شرکت بهسان ویژن پاسارگاد (BVP) در سال ۱۳۹۰ با هدف مشاوره در جهت صدور گواهینامه های ایزو، مجوز صادرات به عراق و بازرسی کالا های وارداتی از کلیه کشورها، بنادر و مرزها فعالیت خود را آغاز نموده است.

عمده فعالیت شرکت مشاوره در جهت گواهینامه های مدیریت کیفیت از کشور tuv wissen آلمان در تمامی حوزه هاست .همچنین این شرکت با بهره گیری از چندین مشاور برجسته و مجرب در جهت آموزش سیستم های کنترل مدیرت کیفیت تا کنون سعی نموده رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

صدور سریع و ارزان ایزو، صدور ایزو از توف المان TUV، صدور ایزو با ریجستر بین المللی TUV، شرکت بهسان ویژن پاسارگاد، اخذ انواع گواهینامه ایزو، استقرار سیستم ایزو، مشاوره و اخذ انواع استانداردهای ایزو و همینطور نشان ایمنی اروپا CE MARK و تاییدیه وزارت غذا ، دارو و درمان امریکا FDAو سایر استاندارد های بین المللی دیگر نیز بخشی از خدمات شرکت می باشد.

ما همیشه بهترین و سریع ترین راه را انتخاب میکنیم

۰۲۱-۲۲۸۵۰۱۰۱
۰۲۱-۲۲۹۰۹۶۰۳
۰۲۱-۲۲۹۰۷۹۷۱فکس
۰۹۱۲۳۸۳۴۶۰۸موبایل
www.behsanvision.com
آدرس شرکت: میرداماد، خیابان شاه نظری، خیابان دوم پلاک ۳۰

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

بازرگانی کیمیا در سال 1387 در زمینه بازرگانی شروع به فعالیت نموده، یکی از بزرگترین و قدرتمندترین شرکت های بازرگانی در حوزه مواد اولیه شیمیایی و تجارت بین الملل است که با بهره گیری از تجارب بسیار در عرصه...
مجموعه سیمرغ پروران پارسه به مساحت 20 هکتار در شیراز قرار دارد که دارای بخش تولید و پرورش شترمرغ و قسمت کشتارگاه تخصصی و کارخانه محصولات گوشتی و صنایع جانبی مربوطه به شترمرغ میباشد. در ۳۰۰۰ سال قبل در فرهنگهای مصری،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها