سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
»   اجتماعی  »   سم پاشان پاک سازان مجری سمپاشی با سموم بی خطر
۸ شهریور ۱۳۹۸ , ساعت ۱۱:۴۱

سم پاشان پاک سازان مجری سمپاشی با سموم بی خطر

مصرف بی رویه و طولانی مدت آفت کش ها می تواند مشکلاتی برای انسان و محیط زیست ایجاد کند. وجود باقیمانده سموم در محیط زیست و بدن انسان خسارات جبران ناپذیری را به وجود می آورند. مقاومت حشرات و جوندگان به سموم از جمله مشکلاتی است که از مصرف بی رویه سموم به وجود می آید. 

سموم سازگار با محیط زیست دارای منشا طبیعی هستند، قادرند بدون به جای گذاشتن اثر سمی و زیان به محیط زیست بطور موثری آفات را نابود کنند. آفت کش های سازگار با محیط زیست اگرچه شاید نتوانند در همه موارد جایگزین سموم شیمیایی گردند، ولی با بکار گیری صحصیح قادرند موجب کاهش قابل ملاحظه مصرف سموم شیمیایی شوند.

شرکت سم پاشان پاک سازان توسعه با بیش از ۵ سال سابقه در عرصه مبارزه با ناقلین بیماری ؛ آماده ارائه خدمات مشاوره ای ، مطالعاتی و مبارزه با حشرات موذی از قبیل: سوسری ، ساس ، موریانه ، مارمولک ، عقرب ، رتیل و آفات باغی و فضای سبز و … به سازمانهای دولتی و غیر دولتی ، هتل ها و رستورانها ، بیمارستانها ، منازل مسکونی و … می باشد. کلیه مراحل کار زیر نظر متخصص حشره شناسی پزشکی و به صورت تضمینی ارایه می گردد.

سم پاشان پاکسازان توسعه با استفاده از سمومی بی خطر برای انسان این اطمینان را به شما عزیزان می دهد با سمپاشی درکمترین زمان ممکن به نتیجه ای مطلوب و قابل قبول برسید.

نشانی سم پاشان پاکسازان توسعه : تهران، میدان انقلاب، جمالزاده جنوبی، پلاک۱۰۰، طبقه۲
اطلاعات تماس سم پاشان پاکسازان توسعه :

۰۲۱-۶۶۵۷۳۹۹۵

۰۹۱۲۷۴۳۳۹۶۲

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امروز جزو روزهایی بود که در آن گزارش آمار استان‌ها امیدوارکننده بود. حدود ۱۰ استان جزو استان‌هایی بودند که از پیک بیماری بودند و امروز از پیک...
به نقل از خبرفوری ; چهارمین مرحله کمک حمایت معیشت کرونا ساعت ۲۴ امشب شنبه مورخ ۳۱ خرداد به حساب سرپرستان خانوارهای هدف واریز خواهد شد. این کمکها بر اساس بعد خانوار از ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود و...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها