جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   سوراخ کردن گوش و بینی در آرایشگاه ها غیرقانونی است
16 بهمن 1395 , ساعت 12:47

سوراخ کردن گوش و بینی در آرایشگاه ها غیرقانونی است

نایب رییس اتحادیه آرایشگران زنانه گفت: خدمات سولاریوم و پیرسینگ همان سوراخ کردن گوش و بینی در آرایشگاه ها غیرقانونی است اما تاتو صرفا روی صورت مجاز است که البته این آرایشگاه‌ها باید دارای مجوز مربوطه برای این کار باشند.

شهربانو عابدی، درباره انجام خدمات غیرقانونی در آرایشگاه‌ها اظهار کرد: خدمات سولاریوم و سوراخ کردن گوش و بینی در آرایشگاه ها مجاز نبوده و انجام این کار در آرایشگاه ها قانونی و بهداشتی نیست.

وی درباره خدمات آرایش دائم یا تاتو در آرایشگاه ها نیز گفت: این نوع خدمات صرفا روی صورت مجاز است. علاوه بر آن در آرایشگاه‌هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند علاوه برحفظ بهداشت فردی و محیط، باید واحد مربوطه مجوز برای این کار داشته باشد.

نایب رییس اتحادیه آرایشگران زنانه با بیان اینکه سالن های آرایشی موظف به دریافت نرخ مصوب اتحادیه هستند، ادامه داد: بانوان باید از مراجعه به سالن های غیرقانونی اجتناب کنند. این مراکز پایبند به رعایت هیچگونه موازین قانونی و بهداشتی نیستند.

عابدی در همین باره گفت: سالن ها باید نرخ نامه مصوب را در معرض دید مشتری قرار دهند. البته نرخ برخی از خدمات با توجه به خدمات اضافی، توافقی است.

وی درباره مرجع رسیدگی به شکایات در اتحادیه نیز خاطر نشان کرد: بانوان در صورت داشتن شکایت از هر یک از سالن‌ها می توانند به اتحادیه مراجعه یا شکایت خود را در سایت اتحادیه  ثبت کنند. سالن های دارای مجوز، تحت نظارت اتحادیه هستند که می توان با امنیت خاطر به آن ها مراجعه کرد.

پایان خبر – ن ش

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ساماندهی سازه های تبلیغاتی شهر تهران خبر داد. رضا صیادی  درباره افزایش غیر متعارف سازه‌های تبلیغاتی در تهران و ساماندهی آنها، گفت: خیلی نمی خواهم مسائل را به دوران های مدیریتی ارتباط بدهم، اما اتفاقی...
علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها