چهارشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   سوم خرداد آغاز ثبت نام پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد
2 خرداد 1396 , ساعت 0:16

سوم خرداد آغاز ثبت نام پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد

سرپرست اداره کل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت نام پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد از سوم خردادماه سال جاری خبر داد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش محمدرضا رزاقی اظهار کرد: ثبت نام از دانش آموزان  پایه اول متقاضی مدارس شاهد، باتوجه به اولویت های تعیین شده توسط ستاد مرکزی شاهد از سوم خردادماه و از طریق سامانه سجا انجام می شود.

وی افزود: علاقه مندان به تحصیل در مدارس شاهد  باید در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه سجا، نمون برگ های مربوطه را تکمیل کنند.

رزاقی تصریح کرد: زمان ثبت نام پایه اول ابتدایی از سوم خرداد، پایه هفتم از اول تیرماه و پایه دهم از هفتم تیرماه می باشد و متقاضیان حداکثر طی ۲ هفته می توانند اقدام کنند.

سرپرست اداره کل شاهد وایثارگران وزارت آموزش و پرورش از وجود ۱۳۵۰ مدرسه شاهد درسطح کشور خبرداد و خاطرنشان کرد: میزان کمک سرانه ای که اولیا پرداخت می کنند، در مقطع ابتدایی بین ۳۸ تا۵۸ هزار تومان ، متوسطه دوره اول ۴۴ تا۶۶ هزار تومان و در متوسطه دوم ۵۳ تا۸۶ هزار تومان است.

وی ثبت نام اینترنتی و تغییرات در امتیازبندی اولویت های پذیرش را ، دو عامل تسهیل کننده ورود دانش آموزان به مدارس شاهد در سال جدیدتحصیلی دانست و اضافه کرد: امید است  با استفاده از روش های نوین وفعال تدریس و یادگیری گروهی، در این گونه مدارس، شاهد افزایش مهارت های زندگی در دانش آموزان باشیم.

رزاقی گفت: متقاضیان ثبت نام اگر با مشکل  ویا موردی در روند ثبت نام مواجه شدند، می توانند برای رفع آن به کارشناسی های امور  شاهد وایثارگران در شهرستان ها مراجعه کنند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ساماندهی سازه های تبلیغاتی شهر تهران خبر داد. رضا صیادی  درباره افزایش غیر متعارف سازه‌های تبلیغاتی در تهران و ساماندهی آنها، گفت: خیلی نمی خواهم مسائل را به دوران های مدیریتی ارتباط بدهم، اما اتفاقی...
علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها