شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, مدیران برتر  »   سیاست‌های کلی شورای فنی استان در سال جدید تشریح شد
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۱۰:۳۷

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز :

سیاست‌های کلی شورای فنی استان در سال جدید تشریح شد

ابوالفضل فانی گفت:برنامه ریزی مدون آموزشی، مستندسازی مدارک در زمان برگزاری مناقصه ها توسط دستگاه های اجرایی و نظارت دقیق بر پروژه ها صورت میگیرد.

ابوالفضل فانی گفت:با توجه به شرح وظایف و فعالیت شورای فنی در استان ها که شامل تمامی طرح ها و پروژه ها در مراحل مطالعه، اجرا، بهره برداری و نگهداری دستگاه های استانی، مناقصه دستگاه های اجرایی و همچنین آن دسته از طرح ها و عملیات اجرایی در سطح استان که تمام یا قسمتی از اعتبارات آن ها از محل درآمد عمومی از بودجه استان تامین شده و یا طرح ها و پروژه های  ملی استانی شده که اجرای آن ها از طرف دستگاه های اجرایی مرکزی به دستگاه های استانی تفویض شده است، برنامه ریزی نقش بسیار مهمی دارد که باید با دقت نظر بیشتری مورد توجه قرار گیرد.

برای تحقق این مهم آموزش نقش بسیار مهمی در ایفای رسالت این شورا دارد که شایسته است با پرداختن به این مهم گامی اثرگذار در جهت تحقق اهداف و برنامه های این شورا برداشته شود.

شورای فنی استان باید با نظارت عالیه بر پروژه های ملی که در سطح استان در حال اجرا است، نتایج و گزارش های نظارتی خود را به مراجع ذیربط و سازمان برنامه بودجه ارایه کند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , مدیران برتر

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب