پنجشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸
»   اجتماعی, اقتصادی  »   سیاست های روزمره واحدهای تولیدی را متضرر کرده است
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ , ساعت ۱۲:۴۹

سیاست های روزمره واحدهای تولیدی را متضرر کرده است

جعفر بدری در جلسه ستاد اجرای سیاست های اقتصادی مقاومتی استان لرستان اظهار داشت: هر مسئولی که وارد استان می شود باید راهکاری برای برطرف کردن مشکلات داشته باشد، بسیاری از مشکلات بازار حاصل سردرگمی مسئولان دولتی است.
وی بیان کرد: چگونه می توانید جلب اعتماد کنید وقتی که با مشکلات مردم و واحدهای تولیدی آشنا نیستید.
به گفته وی تلاش مشترک دادگستری و اتاق بازرگانی همواره نتایج خوبی به همراه داشته است و اکنون رویکرد بر حمایت قضایی بر فعالان تولیدی و اقتصادی می باشد.
رییس کل دادگستری لرستان گفت: این روند، ریشه در عملکرد لرستان دارد چراکه این استان در گذشته حمایت از فعالیتن اقتصادی را اجرایی کرد.
بدری ادامه داد: اگر می خواهند ستاد اجرایی اقتصاد مقاومتی کارش را درست انجام دهد باید موانع برداشته شود و فعالین مورد حمایت قرار گیرند.
رییس کل دادگستری لرستان گفت: تلاش کرده ایم که از صنایع و واحدهای تولیدی پشتیبانی و حمایت کنیم و موانع را برطرف کنیم چراکه سرمایه گذاران در شرایط سختی هستند.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

روشنگران حساب کارآمد خدمات حسابداری و حسابرسی ارائه صورتهای مالی و یادداشتهای پیوست رسیدگی اسناد و مدارک شرکتها مطابق با ماده 229 قانون مالیاتهای مستقیم صورت معاملات فصلی و ارزش افزوده اظهارنامه مالیاتی و دفاتر مشاوره نرم افزارهای مالی و کدینگ حسابها جهت کسب اطلاعات بیشتر با روشنگران...
فهرست خدمات اكتشاف سنگها و كانيهاي صنعتي (پرليت، دياتوميت و ورميكوليت) برگرفته از سایت نظام فنی و اجرایی کشور اطلاعات...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها