چهارشنبه, ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
»   اجتماعی, اقتصادی  »   سیاست های روزمره واحدهای تولیدی را متضرر کرده است
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ , ساعت ۱۲:۴۹

سیاست های روزمره واحدهای تولیدی را متضرر کرده است

جعفر بدری در جلسه ستاد اجرای سیاست های اقتصادی مقاومتی استان لرستان اظهار داشت: هر مسئولی که وارد استان می شود باید راهکاری برای برطرف کردن مشکلات داشته باشد، بسیاری از مشکلات بازار حاصل سردرگمی مسئولان دولتی است.
وی بیان کرد: چگونه می توانید جلب اعتماد کنید وقتی که با مشکلات مردم و واحدهای تولیدی آشنا نیستید.
به گفته وی تلاش مشترک دادگستری و اتاق بازرگانی همواره نتایج خوبی به همراه داشته است و اکنون رویکرد بر حمایت قضایی بر فعالان تولیدی و اقتصادی می باشد.
رییس کل دادگستری لرستان گفت: این روند، ریشه در عملکرد لرستان دارد چراکه این استان در گذشته حمایت از فعالیتن اقتصادی را اجرایی کرد.
بدری ادامه داد: اگر می خواهند ستاد اجرایی اقتصاد مقاومتی کارش را درست انجام دهد باید موانع برداشته شود و فعالین مورد حمایت قرار گیرند.
رییس کل دادگستری لرستان گفت: تلاش کرده ایم که از صنایع و واحدهای تولیدی پشتیبانی و حمایت کنیم و موانع را برطرف کنیم چراکه سرمایه گذاران در شرایط سختی هستند.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

به نقل از خبرآنلاین، دفتر هیات دولت از بررسی طرح حذف چهار صفر از پول ملی در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داده است. بر این اساس در طرح پیشنهادی بانک مرکزی واحد پولی ملی جدید تحت عنوان “تومان” تعریف می‌شود که...
محمدرضا توکلی‌‍‌زاده در گفتگو با خبرنگار عنوان کرد: ما یکی از مهم ترین برنامه‌هایی که دولت و حاکمیت به طور جدی باید در سال جاری در حوزه اقتصادی درنظر بگیرند، مبارزه با فساد است. وی تاکید کرد: رشد اقتصادی نیازمند وجود...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها