چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
»   اجتماعی, مدیران برتر  »   سید ابوالفضل جباری متکازینی ؛ کاندیدای شورای شهر بهشهر
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۲۸

آشنایی با نامزدهای انتخاباتی استان مازندران

سید ابوالفضل جباری متکازینی ؛ کاندیدای شورای شهر بهشهر

سید ابوالفضل جباری متکازینی در ۱۳۶۲/۱۰/۱۰ در شهرستان بهشهر ، در خانواده ای از قشر متوسط و نیز سنتی و مذهبی متولد شد، پدرش کشاورز بود و مادرش نیز همچون همه خانواده های سنتی مسئولیت خانه داری و تربیت فرزندان را به عهده داشت.

وی دوران ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان خود را نیز در همین شهرستان سپری نمود و در سطح تحصیلی عالی قرار داشت.

با اینکه از همان دوران کودکی (۲ سالگی) پدرش را از دست داد اما علاقمندی هایش در حوزه های فرهنگی – هنری و ورزشی موجب شد تا در مسایل اجتماعی مشارکت داشته باشد.
مسجد و پایگاه بسیج محل، از جمله جاهایی بود که اوقات فراغت اش را میگذراند و شاید همه اینها باعث شد تا از همان دوران کودکی مورد توجه معنوی و تشویق سیدالعلماء مازندران حضرت آیت اله جباری قرار گیرد.

اما همه این ها ذهن پویای او را راضی نکرد و از سال۱۳۸۵با عضویت داوطلبانه در بهزیستی جهت کمک رسانی به وضعیت معیشت مددجویان مسیر و اهداف زندگی اش را گسترده و متعالی تر کرد.
روحیه بالای حضور وی در مجامع عمومی از او انسانی معتمد ساخت تا در بیشتر اوقات در نقش راهبر و بالادست گروه های مختلف اجتماعی قرار گیرد.

وی متاهل و دارای یک فرزند است که در سال ۱۳۸۷ در مقطع «کارشناسی جغرافیا» فارغ التحصیل شد و در این سال با «شرکت شهرسازی خود آوند تهران» همکاری خود را آغاز نموده و به موفقیت های چشمگیری به کمک همکاران شرکت دست یافتند.

همچنین، در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ مدرک «کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری» شد و هم اکنون در مقطع کارشناسی رشته حقوق هم مشغول به تحصیل می باشد ضمن اینکه دبیری انجمن علمی و مشارکت در امور بسیج از فعالیت های جنبی زمان تحصیلش بوده است.
ورود او در رشته های تحصیلی مختلف و کسب زمینه های لازم برای ورود به عرصه مشاغل باعث شد تا هم اکنون به عضوی از انجمن شهرسازی ایران و نیز مرکز معماری ایران درآید و به عنوان نماینده و مشاور شرکت شهرسازی خودآوند تهران در مازندران (بهشهر) و نیز نماینده و مشاور شرکت مهندسین مشاور اساس اندیش نارین به فعالیت بپردازد ضمن اینکه در فعالیتهای اجتماعی نیز اکنون به عنوان عضو جمعیت همیاران بهزیستی مازندران ونیز مشاور موسسه اندیشه فرج در آمده است.
سوابق و دغدغه های او در آستانه انتخابات پنجمین دوره شورای شهر باعث شد تا خود را برای ورود به این عرصه آماده ببیند و برای تحقق اهدافی که در ذهن می پروراند خود را به آرای همشهریان بگذارد تا شاید بتواند با توجه به تحصیلات و تجربیاتی در حد خود از این منظر نیز به اصلاحات مد نظر خود دست یابد.

جباری

گفتنی است بر اساس نظرسنجی های عمومی وی با اقبال عمومی همراه بوده و  پیش بینی می شود شانس حضور در جمع اعضای شورای شهر شهرستان بهشهر را دارد.

پایان خبر – ف م

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , مدیران برتر

شرکت رایان‌نت (سهامی خاص) به عنوان اولین تامین‌کننده رسمی لایسنس‌های اصلی محصولات مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Microsoft Partner) با سابقه فعالیت نزدیک به یک دهه در واردات عمده محصولات اورجینال مایکروسافت و همکاری با بیش از یکصد...
سوله های سازه های فلزی هستند که بدون ستون میانی ساخته می شوند. پوشش سقف این سوله معمولا به صورت شیبدار است، امام امروزه سوله هایی با سقف گرد که به آنها سوله های قوسی نیز گفته می شود. این سوله...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها