سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰
»   تئاتر, فرهنگ و هنر  »   سیما تیرانداز : از ادامه‌ی کار منع شدم
۶ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۶

اما به بازی ام در نمایش «پاره‌های ساده» ادامه می دهم

سیما تیرانداز : از ادامه‌ی کار منع شدم

سیما تیرانداز در چند شب ابتدایی اجرای نمایش «پاره‌های ساده» به کارگردانی سیدعلی هاشمی که در تماشاخانه «باران» اجرا می‌شود با مشکل خونریزی بینی مواجه بوده و در این باره  بیان کرد: در حال حاضر شرایط بهتری دارم و میزان خونریزی کنترل شده است اما هنوز ادامه دارد. با این حال هر شب روی صحنه هستم و سعی می‌کنم با وجود اینکه علت این مسئله مشخص نیست و پزشکم مرا از ادامه کار با این شرایط منع کرده بود، به بازی‌ام در نمایش ادامه دهم.

او با اشاره به اینکه اجرای این نمایش به تازگی آغاز شده است درباره نمایش «پاره‌های ساده» گفت: این اثر زندگی یک زن به ظاهر تنها و برخوردش با آدم‌های دیگر را روایت می‌کند که در واقع مروری بر دفترچه خاطرات اوست. شیوه روایتی این نمایش مدرن است و آن را بسیار دوست دارم چون خط داستانی آن معمول نیست و همه چیز مثل یک پازل کنار هم گذاشته شده است.

تیرانداز افزود: «پاره‌های ساده» در واقع همان دفترچه خاطرات این زن است که از طریق آن رابطه‌اش با دیگر آدم‌ها و کاراکترش را می‌شناسیم.

این بازیگر درباره زمان اجرای این نمایش که هر شب ساعت ۲۱ در تماشاخانه «باران» است هم گفت:‌ با توجه به تجربه‌ای که برای یکی دیگر از کارهایم داشتم که استقبال علاقه‌مندان به دیدن نمایش در ساعت ۲۲ خیلی خوب بود به نظرم می‌رسد اجرای تئاتر در ساعت‌های دیرهنگام شب برای بسیاری از علاقه‌مندان راحت‌تر است، به ویژه آنکه بیشتر سالن‌های تئاتری ما در مرکز شهر هستند که محدودیت ترافیکی دارد، ضمن اینکه زمان زیادی از اجرای این نمایش در ماه رمضان اجرا می‌شود و ساعت پس از افطار زمان بهتری خواهد بود.

تماشاخانه «باران» از ۲۰ اردیبهشت ماه به مدت ۳۵ شب میزبان «پاره‌های ساده» در ساعت ۲۱ است.

نمایش «پاره‌های ساده» در مورد خاطرات روزانه دختری به نام مهرناز در ١٣ روز نوروز است. در این روزها روابط و برخورد مهرناز با آدم‌های مختلف روایت می‌شود.

عوامل این نمایش عبارتند از نویسنده : مهدی میرمحمدی، بازیگران ( به ترتیب ورود به صحنه): سیما تیرانداز ، الهام شکیب، کاوه خداشناس، الناز شاهوردی، علی دستانپور، هاله گرجی، فرزانه سکوتی، رضا سخایی و شکوفه هاشمیان، طراح صحنه و لباس: کتایون رنجبران، ساخت تیزر: مانی قدرت‌نما، عکاس: هادی نوید، مشاور رسانه‌ای: محدثه واعظی‌پور، دستیاران کارگردان : آمنه شیخ‌الاسلام، سروش حسین‌زاده، مدیر صحنه : مهدی مختاری، منشی صحنه: علی قاسمی.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع تئاتر  , فرهنگ و هنر

شاید تا به حال نام جاده «اسالم به خلخال» را شنیده باشید و وصف زیبایی آن به گوش تان خورده باشد اما این تنها مسیر رویایی میان دو استان اردبیل و گیلان نیست و جاده «پونل به خلخال» هم از...
به نقل از ایرنا، نقاشی خودویرانگر دختری با بادکنک (Girl With Balloon) از بنکسی در حراجی ساتبیز لندن بالای ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار پوند (۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار) چکش خورد و رکورد جدیدی برای این هنرمند سرشناس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها