جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در مسکو
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۹

شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در مسکو

وزارت دفاع روسیه از شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در این کشور خبر داد.

به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که واحد دفاع هوائی در این کشور پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰۰ را شبیه سازی کرده است.

در بیانیه صادره توسط وزارت دفاع روسیه در این باره آمده است: واحدهائی از هنگ دفاع هوائی این کشور به حالت آماده باش کامل درآمده اند.

بیانیه مذکور در ادامه می افزاید: در ادامه این اقدام، پرسنل سامانه های هوائی اس- ۴۰۰ به مکان این تمرین نظامی اعزام شده و در ادامه شبیه سازی پرتاب راکت های این سامانه هوائی نیز با موفقیت به انجام رسیده است.

به گزارش مهر، تمهیدات نظامی روسیه با اقدامات تحریک آمیز ناتو به سرکردگی آمریکا در اروپای شرقی به ویژه در حوزه بالتیک یعنی در مرزهای روسیه مرتبط هستند؛ اقدامی که مسکو تا کنون بارها به آن اعتراض کرده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

 محمود توکلی زاده  گفت:ظاهراً ریشه‌ی اعتراضات مربوط به دستمزد و معیشت است ولی باطن این بحران به سطوح متعددی از اشکالات و تبعیض‌های حقوقی و قانونی در بخش‌های کارفرمایی مربوط می‌شود که تاکنون به آنها توجه نشده است.  اعتراضات کارگران شاغل...
به نقل از ایسنا،اطلاعات کاربران شبکه اجتماعی کلاب هاوس به سرقت رفته و قرار است در "دارک نت" به فروش برسد. سارق برای اثبات ادعای خود ۸۳ میلیون شماره تلفن را مجانی در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.  اطلاعات ۳ میلیارد و...

مطالب مرتبط با برچسب