سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در مسکو
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۹

شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در مسکو

وزارت دفاع روسیه از شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در این کشور خبر داد.

به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که واحد دفاع هوائی در این کشور پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰۰ را شبیه سازی کرده است.

در بیانیه صادره توسط وزارت دفاع روسیه در این باره آمده است: واحدهائی از هنگ دفاع هوائی این کشور به حالت آماده باش کامل درآمده اند.

بیانیه مذکور در ادامه می افزاید: در ادامه این اقدام، پرسنل سامانه های هوائی اس- ۴۰۰ به مکان این تمرین نظامی اعزام شده و در ادامه شبیه سازی پرتاب راکت های این سامانه هوائی نیز با موفقیت به انجام رسیده است.

به گزارش مهر، تمهیدات نظامی روسیه با اقدامات تحریک آمیز ناتو به سرکردگی آمریکا در اروپای شرقی به ویژه در حوزه بالتیک یعنی در مرزهای روسیه مرتبط هستند؛ اقدامی که مسکو تا کنون بارها به آن اعتراض کرده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به نقل از ایرنا، به نوشته رورنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط، ایلان یشوعا، مدیرکل سابق پایگاه خبری واللا که نخستین شاهد در محاکمه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل است، در مقابل هیئت قضائی گفت که در معرض تهدید به قتل قرار...
محاکمه نخست وزیر سابق کویت به اتهام فساد مالی تهران- ایرنا- کمیته تحقیقات دادگاه وزیران ، حکم رسیدگی به پرونده «جابر المبارک» نخست وزیر پیشین ، «خالد الجراح» وزیر دفاع سابق و ۴ نفر دیگر از مسئولان این کشور را به...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها