شنبه, ۰۴ تیر ۱۴۰۱
»   بین الملل  »   شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در مسکو
28 اردیبهشت 1396 , ساعت 11:29

شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در مسکو

وزارت دفاع روسیه از شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در این کشور خبر داد.

به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که واحد دفاع هوائی در این کشور پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰۰ را شبیه سازی کرده است.

در بیانیه صادره توسط وزارت دفاع روسیه در این باره آمده است: واحدهائی از هنگ دفاع هوائی این کشور به حالت آماده باش کامل درآمده اند.

بیانیه مذکور در ادامه می افزاید: در ادامه این اقدام، پرسنل سامانه های هوائی اس- ۴۰۰ به مکان این تمرین نظامی اعزام شده و در ادامه شبیه سازی پرتاب راکت های این سامانه هوائی نیز با موفقیت به انجام رسیده است.

به گزارش مهر، تمهیدات نظامی روسیه با اقدامات تحریک آمیز ناتو به سرکردگی آمریکا در اروپای شرقی به ویژه در حوزه بالتیک یعنی در مرزهای روسیه مرتبط هستند؛ اقدامی که مسکو تا کنون بارها به آن اعتراض کرده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

در مجموع ۲۱۹ اثر در حراجی پیش رو کریستیز به مزایده گذاشته خواهد شد و انتظار می‌رود ارزش کلی آثار فروخته شده بین ۹۰۴,۶۰۰ تا ۱.۴ میلیون دلار برسد. در ۲۴ سپتامبر ۱۶۸ عکس از مجموعه عکس‌های «جنگ داخلی» این موزه...
به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، از آنجایی‌که نگرانی ها در مورد تورم سبب تقویت قیمت ها شده است، قیمت طلا در معاملات امروز بازارهای جهانی افزایش یافت اما رشد ارزش دلار مانع از افزایش...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها