پنجشنبه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در مسکو
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۹

شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در مسکو

وزارت دفاع روسیه از شبیه سازی پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰ در این کشور خبر داد.

به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که واحد دفاع هوائی در این کشور پرتاب راکت های سامانه موشکی اس- ۴۰۰۰ را شبیه سازی کرده است.

در بیانیه صادره توسط وزارت دفاع روسیه در این باره آمده است: واحدهائی از هنگ دفاع هوائی این کشور به حالت آماده باش کامل درآمده اند.

بیانیه مذکور در ادامه می افزاید: در ادامه این اقدام، پرسنل سامانه های هوائی اس- ۴۰۰ به مکان این تمرین نظامی اعزام شده و در ادامه شبیه سازی پرتاب راکت های این سامانه هوائی نیز با موفقیت به انجام رسیده است.

به گزارش مهر، تمهیدات نظامی روسیه با اقدامات تحریک آمیز ناتو به سرکردگی آمریکا در اروپای شرقی به ویژه در حوزه بالتیک یعنی در مرزهای روسیه مرتبط هستند؛ اقدامی که مسکو تا کنون بارها به آن اعتراض کرده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، از آنجایی‌که نگرانی ها در مورد تورم سبب تقویت قیمت ها شده است، قیمت طلا در معاملات امروز بازارهای جهانی افزایش یافت اما رشد ارزش دلار مانع از افزایش...
اقدام ایلان ماسک در فروش سهام خود در شرکت تسلا باعث ثبت بدترین عملکرد هفتگی سهام این شرکت در ۲۰ ماه اخیر شد. به گزارش سی ان بی سی، در هفته ای که گذشت ارزش سهام تسلا ۱۵.۴ درصد کاهش یافت...

مطالب مرتبط با برچسب