دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   شرط اصلی مجوز حضور در مناقصات بین المللی وزارت بهداشت
۲۶ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۱۴

شرط اصلی مجوز حضور در مناقصات بین المللی وزارت بهداشت

مشاور وزیر بهداشت در امور مشارکت های اقتصادی شرط اصلی مجوز حضور در مناقصات بین المللی وزارت بهداشت را حضور نمایندگی معتبر کمپانی شرکت کننده در جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: یا اینکه این کمپانی در صورت نداشتن نمایندگی اقدام به ایجاد یک نمایندگی معتبر در ایران کند. در غیر اینصورت ارائه اسناد مناقصه به آن شرکت انجام نمی شود.

مهندس سید ابراهیم رئیسیون در دومین نشست مشترک با اعضای انجمن شرکت های مهندسی پزشکی و اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی اظهار کرد: در حال حاضر اسناد مناقصه های بین المللی وزارت بهداشت تعریف شده، قراردادهای آن مشخص است، زمان واگذاری و فروش اسناد مشخص است و برای دریافت اسناد مناقصه کمپانی اصلی و یا نماینده معتبر آن در مناقصه شرکت خواهند کرد.

نماینده ای که حائز شرایط نمایندگی برای قبول اسناد مناقصه و دادن تعهدات لازم باشد. با این شیوه، کمپانی اصلی همواره کنار ما خواهد بود و هر لحظه که نیاز به خدمات داشته باشیم به راحتی این ارتباط را برقرار می کنیم. از راه دور نمی توان از شرکت های بین المللی خدمات دریافت کرد.

یکی از شروط ما برای مناقصه های بین المللی این است که آن کمپانی باید در جمهوری اسلامی ایران نمایندگی معتبر داشته باشد و یا اقدام به ایجاد نمایندگی معتبر کند. اگر نمایندگی نداشته باشد اصلا اسناد به آن شرکت ارائه نمی شود، چراکه ما در آینده نیاز داریم از آن کمپانی خدمات بگیریم.

رئیسیون ادامه داد: ما بر کمپانی اصلی فشار وارد می کنیم که نماینده رسمی از شما می خواهیم. وقتی این اتفاق افتاد قطعا شرایط خدمات پس از فروش و قیمت ها برای خریدار ایرانی به مراتب بهتر از گذشته خواهد بود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب